Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Вже вкотре не можу відправити матеріальну допомогу, через приват банк. Платіж повертають. Відправляю 20 тис працівнику. Пишу в призначенні (Нецільова разова мат допомога за листопад 2021 року згідно пп 170.7.3 ст 170 ПКУ Постанова КМ №1170 від 22.12.2010 п. 14 розд 1). Банк повертає і пише - в призн платежу недостат обов'язкової інформації. Всі податки сплатила. Допоможіть, будь ласка хто може
попробуйте зразу на особисту карту працівника. То нова фішка smiling smiley Тепер постійно таке . І з виплатою по аванс. звітах sad smiley(


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
или уходите с Привата- я не могла отпускные бросить сотруднику, у которого ЕСВ 8,41, они требовали справку с налоговой или 1/5 (!!) от выплаченной. Я долго ругалась что достаточно удостоверение инвалида, решили что проще поменять банк))- хотя конечно не только из-за этого.


crizis, так у Вас сума 20 тис., а по п.170.7.3 неоподатковувана у розмірі 3180
дзвоніть в колцентр Привата, підскажуть як краще
Альонка, это не Приват придумал про 1/5, во всех банках так. А если инвалид и нужно заплатить меньше, берется справка в налоговой и предоставляется банку. Тягомотина еще та, проще не спорить и 1/5 заплатить, если есть возможность.
мой ОТП неделю назад пропустил платеж под 8,41 с инвалида- отпускные только ему, даже не спрашивали ничего.
А с привата давно ушли- дело даже не в 1/5, а они мне такую чушь несли и по ВЭДу, и не хотят зачислять дивиденды на карты для моих физиков-учредителей, устанавливают какой то мифический лимит, хотя ВСЕ доки предоставляю- и балансы, и протоколы, и уплату налогов
Quote
vlasta
попробуйте зразу на особисту карту працівника. То нова фішка smiling smiley Тепер постійно таке . І з виплатою по аванс. звітах sad smiley(
Це не "тепер постійно", в Приваті це "хронічно"
Я ще років 8-10 тому не раз стикалась з проблемою перерахування коштів на картки. Та що там картки, я собі як підприємцю-єдиннику декілька разів тільки через операціоніста могла кошти перерахувати - або платіть податки, або вкажіть, що це зарплата і знову податки, або ще якісь заморочки.
А скільки разів виникали проблеми, коли платила за клієнтів разові платежі - то податок на якусь селищну раду зарахують, то в ЄДРПОУ лишню цифру впишуть, то платіж забракують (і біжи потім на наступний день доказуй, що не верблюд), то ще щось...
Плювалась-ругалась, а дітися не було куди, на моєму масиві тільки 2 відділення Привату і є, ОБ не рахується, там через черги фіз.осіб не пробитись було.
Quote
crizis
Доброго дня. Вже вкотре не можу відправити матеріальну допомогу, через приват банк. Платіж повертають. Відправляю 20 тис працівнику. Пишу в призначенні (Нецільова разова мат допомога за листопад 2021 року згідно пп 170.7.3 ст 170 ПКУ Постанова КМ №1170 від 22.12.2010 п. 14 розд 1). Банк повертає і пише - в призн платежу недостат обов'язкової інформації. Всі податки сплатила. Допоможіть, будь ласка хто може

Прикрепите платежки на налоги к .этому платежу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001