Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Які сторінки з квитанцій ви роздруковуєте?

Відправлено користувачем Skip17 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Як правильно?

В мене по об'єднаному звіту вкитанцій і повідомлень до квитанцій , більше сторінок ніж самого звіту.

Які ви сторінки роздруковуєте? І чи є якісь обов'язки, що треба друкувати всю ту макулатуру?

Дякую
Взагалі ніяких обовязків друкувати не має, тільки для Вашої зручності. Все, що Ви роздруковуєте - копії. Оригінал лише електронний звіт
Если нет возможности сохранить документ в электронном виде, то нужно распечатать сам документ. А вот требования распечатывать электронные документы и к ним квитанции, если они доступны - нет, есть требование сохранять 3 года в электронном виде.


Я распечатываю сам отчет, да то не весь, вторые страницы додатков не распечатываю, там цифр нет. Раньше распечатывала квитанцию №2, а потом решила экономить бумагу, просто переписываю регистрационный номер отчета и дату вверху первой страницы отчета. Когда сдавали отчеты вручную, налоговики там отметку ставили, так почему я не могу?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032000000000001