Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнення ПДВ

Відправлено користувачем Yulka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уточнення ПДВ
Доброго дня, у листопаді 2020 року було включено в кредит ПН, зайву, не було ні оплати , ні приходу. Я це помітила у жовтні 2021 р.(влаштувалася на роботу).Зконтактували з постачальником, він склав РК, все зареєструвалося.
За листопад 2020 у нас було ПДВ на сплати. Відповідно включення цієї ПН привело до заниження ПЗ того періоду. Тому сплатили ПЗ і самоштраф,, подала уточнення до листопада 2020р. І думала, що все ок.
Сьогодні телефонує інспектор і каже, що у вас РК по податковому кредиту менше в декларації , ніж зареєстровано. Я ій пояснила, що врахувала цей РК, при подачі уточнення до листопада 2020р. Ви не мали права це робити через уточнення, треба його включити в декларацію за жовтень 2021, бо воно зареєстроване в цей період- іі слова. Тепер подавайте уточнення до жовтня 2021., сплатіть зобовязання і штраф.
Наскільки знаю, що РК на зменшення ПК не залежить від того чи воно зареєстроване ЄРП, я як покупець маю його включити в ПК.
Хелп, допоможіть розібратися, як виправити? Чи не потрібно виправляти , бо мені це виглядає так, у листопаді 2020 ми не доплатили ПЗ, тому йогоі уточнювала.
Re: Уточнення ПДВ
Добрый день. Ошибочным НН и РК не место в декларации. Ваши действия: подаете уточнение за ноябрь 2020 г. и снимаете НН с кредита, оплачиваете штраф. РК не включаете в декларацию.
Re: Уточнення ПДВ
Дякую , що відгукнулися. Так і зробила. Але дзінок вибив із рівноваги.


Re: Уточнення ПДВ
Перетелефонувала інспектору, навела свої аргументи - і питання відпали. А зранку- ще були вимоги подати уточнення ((( Ось так беруть на авось...
Re: Уточнення ПДВ
Все сделали правильно. В данной ситуации главное - не спешить. Удачи!
Re: Уточнення ПДВ
Доброго дня, підскажіть як правильно вийти з ситуації.
20.12.20 виписана пн на невірного покупця,
лише зараз вияснилось,необхідно виписати правильну.
Як правильно виправити
Як потрібно відображати все в декларації пдв? в грудні 2020 декларація була плюсова, кошти платили щоб зареєструвати ПН
Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039