Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Відпустка

Відправлено користувачем STI 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відпустка
Діяльність зупинена, щоб хоч якось компенсувати простій відправляємо кількох співробітників у відпустку.
Т.я. кожний рік щось десь хоч в дрібницях та якось змінять, черговий раз перелопачую все, що можна
Геть запуталась в поясненнях, що включаємо в розрахунок середньої з/пл, а що ні...

1. З 24 лютого по кінець березня оформили наказом вимушений простій, але зарплату донараховуємо до розміру, згідно штат.розкладу.
По консультаціям виходить, що за цей період я ні календарні дні, ні суми в розрахунки не включаю? Навіть якщо ЄСВ нараховано?
2. Якщо в розрахунковому періоді була чергова відпустка - і дні і суму я включаю до розрахунку
3. Один раз було проведено донарахування по індексу інфляції - суму включать чи як компенсаційну виплату не включать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027300000000002