ЗСУ завдали удару по мосту поблизу Каховської ГЕС: у чому його важливість Українців попередили про грозу 11 серпня У Росії використовують лідерів етнічних меншин для мобілізації добровольців – ISW Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі Чи подовжить Рада військовий стан та мобілізацію в Україні: нардеп розповів "Він увесь час бухий": ексдепутат Держдуми РФ розповів про постійні пиятики Медвєдєва Стало відомо, як змінилася вартість найпопулярніших авто із пробігом після скасування нульового розмитнення Зірка "Сватів" Анна Кошмал відповіла, як відреагувала на позицію Добронравова щодо війни в Україні Ексдепутат Держдуми РФ розповів, хто з оточення Путіна був проти повномасштабної війни в України "Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": ексдепутат РФ про найближче оточення президента
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка за власний рахунок і період воєнного стану

Відправлено користувачем ponnm 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Воєнний стан в Україні продовжили з 05:30 25 квітня 2022 року строком на 30 діб (тобто до 05:30 25 травня)
До якого числа можна надати відпустку без збереження ЗП - по 25.05 включно чи по 24.05 включно?
до 24
ви можете надати "карантинну" відпустку до 31 травня включно
В об'єднаному звіті з ЄСВ місяць де працівники не отримують зп заповнюємо просто без сум? (тобто заповнюємо ПІБ,коди,місяць,термін перебування в труд.відносинах і т.д?)

Предоставлять по карантину или по частям с 25.03-25,04, потом с 25.04 до 25.05 и т.д. ---это проблематично, только собирать заявы каждый раз и приказы

А если просто предоставить отпуск без сохр. сод. с 01.03.22 и до окончания военного положения.?
Это нарушение
НО Чем это грозит???
Вопрос актуален. Я не смог найти ответ. Вроде получается, что нарушение, если
предоставить отпуск без сохр. сод. с 01.03.22 и до окончания военного положения
Но наказания нет???
FyDD
Вопрос актуален. Я не смог найти ответ. Вроде получается, что нарушение, если
предоставить отпуск без сохр. сод. с 01.03.22 и до окончания военного положения
Но наказания нет???

З 01.03 - до 23.03 карантинна по ковіду, а вже з 24.03 до закінчення по воєнному стану...

Зараз покарання нема, але хто давсть гарантію надалі(((

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
підкажіть будласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?
бухгалтеренок
підкажіть будь-ласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?

Якшо цілий місяць - то подаєте рядок по працівнику дні в графі без збереження заробітної плати
і де трудові відносини - нарахування 0 і останні позначки в про трудову так як і в попередніх звітах.
І тоді 4-дф за цей місяць не потрібен.

Доброго дня. А можна надати з 01.01 по 31.03 відпустку без з\ти, я з 01.04 призупинити дію трудового договору. Як таке призупинення з 01.04 відобразити в звітності?
Шустрик

підкажіть будь-ласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?

Якшо цілий місяць - то подаєте рядок по працівнику дні в графі без збереження заробітної плати
і де трудові відносини - нарахування 0 і останні позначки в про трудову так як і в попередніх звітах.
4 дф не подається, якщо даних не було за всі 3 місяці, якщо хоч в одному було нарахування чи виплата - подаються всі три, просто там, де нарахувань не було, 4 дф будуть пусті
Seebea

4 дф не подається, якщо даних не було за всі 3 місяці, якщо хоч в одному було нарахування чи виплата - подаються всі три, просто там, де нарахувань не було, 4 дф будуть пусті

Я ж і написала - за цей місяць...

Шустрик

Просто я зрозуміла Ваше повідомлення так, що якщо, наприклад січень, лютий були нарахування, а в березні - ні, то за березень 4дф не подається, а в такому випадку подаються усі три додатки 4дф, просто березень буде пустим, незаповненим, але до податкового розрахунку за 1 квартал буде подано три додатки 4дф
Seebea

Просто я зрозуміла Ваше повідомлення так, що якщо, наприклад січень, лютий були нарахування, а в березні - ні, то за березень 4дф не подається, а в такому випадку подаються усі три додатки 4дф, просто березень буде пустим, незаповненим, але до податкового розрахунку за 1 квартал буде подано три додатки 4дф

Ааа... Звісно тут ви праві, я не врахувала таку ситуацію...

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.0005400000000001