У Міносвіти розповіли, як працюватимуть школи та університети в умовах війни Санкції гарантують Росії шлях "назад у минуле": в Арктиці зупинився великий проєкт "Роснєфті" Шампунь за 600 грн: у Мережі показали шокувальні ціни в окупованому Херсоні Пробивають чергове дно: В Росії продаж нових авто обвалився на 77%, найпопулярнішою моделлю стала машина без подушок безпеки Синоптикиня розповіла, коли у більшості регіонів України послабне спека Данілов розповів, чи закінчиться війна в Україні, якщо не стане Путіна Як правильно буксирувати автомобіль: корисні поради водіям "Мільйони пройдуть через передову": спікер Одеської ОВА - про те, що чекає на українців, якщо війна затягнеться В Україні створили базу російських пропагандистів – вже внесли 1800 імен На війну до України відправили військовослужбовців з останнього підрозділу РФ – Арестович
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

чи потрібно донараховувати ЄСВ?

Відправлено користувачем buh51 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
добрий день! Підкажіть будь-ласка якщо працівник був у карантинній відпустці за владсний рахунок з 1 квітня по 29 квітня та звільняється з 29 квітня. заробітної плати за квітень немає, але нарахована компенсація за невикористану відпустку у розмірі 2000 грн. Чи потрібно донараховувати ЄСВ до мінімалки?
Quote
buh51
добрий день! Підкажіть будь-ласка якщо працівник був у карантинній відпустці за владсний рахунок з 1 квітня по 29 квітня та звільняється з 29 квітня. заробітної плати за квітень немає, але нарахована компенсація за невикористану відпустку у розмірі 2000 грн. Чи потрібно донараховувати ЄСВ до мінімалки?
Ні - неповний місяць
Якраз повний місяць, 29 квітня - останній робочий день місяця, в такому випадку ЄСВ донараховується.


Quote
Нечемнуся
Якраз повний місяць, 29 квітня - останній робочий день місяця, в такому випадку ЄСВ донараховується.

Якшо звільнено 29-го,, то стаитиметься ж 29 днів, а не 30-ть



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так, 29 днів, але суті не змінює, єсв за повний місяць потрібно нарахувати

6) нарахування єдиного внеску на заробітну плату (дохід), що не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць:

для платників, зазначених у пункті 1 частини першої статті 4 Закону, якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати для кожної застрахованої особи, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та встановленої ставки єдиного внеску за умови перебування у трудових відносинах (несення військової служби) повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця, які передбачені правилами внутрішнього трудового розпорядку і графіками змінності згідно із законодавством.

пп. 6 п. 2 Інструкція 449
[zakon.rada.gov.ua]

[buhgalter.com.ua]
підкажіть, а зараз діють штрафи за несвоєчасно сплачений ЄСВ?
тобто з доходу за березень, ЄСВ мали б сплатити до 20.04., буде штраф?
Підкажіть, будь ласка, а якщо з 23.03.22р. на підприємстві оформлено призупинення трудового договору, ми же не дораховуємо ЄСВ? Дякую.
Quote
TanyaB
підкажіть, а зараз діють штрафи за несвоєчасно сплачений ЄСВ?
тобто з доходу за березень, ЄСВ мали б сплатити до 20.04., буде штраф?
Штрафів немає вже давно, з початку карантину.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001