У рф на війну з Україною наказали набирати по 200 «добровольців» щотижня У наступну хвилю мобілізації призовуть не тільки офіцерів – ЗСУ У Сухопутних військах наголосили, що мобілізація - це обов’язок громадянина Мобілізацію можуть продовжити після 24 травня – роз’яснення ЗСУ Лікар назвала найнебезпечніший маринад для шашлику: при готуванні виділяє канцерогени Коли Трійця 2022 року: історія, традиції, прикмети ЄС припинить імпорт російського вугілля влітку і відмовиться від нафти до кінця року, - Шольц Водії-чоловіки призовного віку можуть перетинати кордон: що для цього потрібно Знищили два танки та бліндаж. ЗСУ провели успішну операцію в Харківській області Знищені біля Зміїного катери рф намагалися вести розвідку в гирлі Дунаю
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Що ж робити зі сплатою ПДВ?

Відправлено користувачем gecnzrb 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Щось я зовсім розгубилася.Все, начеб, було зрозуміло: декларуємося по первинним. Тепер же з усіх сторін чую, що треба декларуватися, уточнюючи дебет за місяцем реєстрації. Та як же це можливо? І чого тоді тільки дебет? Це ж вийде, що задекларується саме зобов,язання і підприємство одразу збанкрутіє? Бо мала маржа, а обіг великий.
Я би й не декларувала, але ж війна. Хотілося б своєчасно сплатити, щоб державі було за що жити, думаю, що всі зі мною згодні. Це ж - нема декларації, гроші залишаться на спецрахунку. То я й не може збагнути - чи я глобально чогось не розумію, чи держава відмовилася від надходжень з ПДВ? Чи хоче, щоб малий і середній бізнес поліг?
Колеги, прошу вас, розрадьте мене. Як оце вчинити?
Я вважаю, що не треба уточнювати дебет за місяцем реєстрації.
Потрібно буде лише перевірити, чи зареєстровані ПН на ті суми, які ми включили по первинці.
Інакше втрачається весь сенс складання декларацій по первинних документах

Раніше дата такого відображення у продавця відповідала даті реєстрації РК покупцем (при зменшенні).

Тепер я за датою повернення аванса або товару відображаю у декларації зменшення своїх зобов'язань.

Чи правильно це?

І як потім уточнювати декларацію - адже покупець зареєструє цей РК, скажімо, груднем?

Монна Нонна
Потрібно буде лише перевірити, чи зареєстровані ПН на ті суми, які ми включили по первинці.

Меня тоже муляет этот вопрос, уж больно скользко сформулировано
Тем более, что гни отличается фискальной фантазией, которую неоднократно проявляли
Если бы наши законодатели использовали четкие формулировки, не допускающие произвольных трактовок
Не понимаю, почему прекратили регистрацию ПН, это сняло бы многие проблемы

Всі податкові зобов’язання та податковий кредит, задекларовані платниками під час дії такого воєнного стану на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, підлягають обов’язковому уточненню (приведенню у відповідність) з урахуванням даних податкових накладних та розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.
А вообще могут быть нюансы
У нас один поставщик перешел на 2%
Если сейчас по законопроекту 7360 возобновят рег-ию ПН, они то до окончания ВС не смогут зарегистрировать
И как быть?
Виктория-3
В мене схоже питання - щодо відображення коригування ПЗ у декларації за первинкою.

Раніше дата такого відображення у продавця відповідала даті реєстрації РК покупцем (при зменшенні).

Тепер я за датою повернення аванса або товару відображаю у декларації зменшення своїх зобов'язань.

Чи правильно це?

І як потім уточнювати декларацію - адже покупець зареєструє цей РК, скажімо, груднем?

Колеги, відгукніться, будь ласка!
7360 в целом принят
Остались визі ВР и президента
Виктория-3

В мене схоже питання - щодо відображення коригування ПЗ у декларації за первинкою.

Чи правильно це?

Колеги, відгукніться, будь ласка!
Если руководствоваться концепцией Монна Нонна то отражаете/уменьшаете по первичке,
и уточнять надо если вообще РК не будет зарегистрирован.

но как будут трактовать нагловики.............................
FyDD

Меня тоже муляет этот вопрос, уж больно скользко сформулировано
Тем более, что гни отличается фискальной фантазией, которую неоднократно проявляли
Если бы наши законодатели использовали четкие формулировки, не допускающие произвольных трактовок
Не понимаю, почему прекратили регистрацию ПН, это сняло бы многие проблемы

Всі податкові зобов’язання та податковий кредит, задекларовані платниками під час дії такого воєнного стану на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, підлягають обов’язковому уточненню (приведенню у відповідність) з урахуванням даних податкових накладних та розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.

1. Законы сейчас пишутся на коленке, притом людьми, которые не отбирались на работу по уровню профессионализма. Каких законодателей наголосовали, таких и имеем, тут только на себя пенять

2. Фантазии ГНИ всегда имели какой-то предел, откровенную дичь они практически никогда не допускали, кроме Юлии Тимошенко в 2010 году. А это будет именно шо дичь - выкосить весь НК за все военное время.

3. Потому что военное положение, а инфа в реестре слишком "чутлива" и конфиденциальна. Потому его и закрыли, и я считаю это оправданным. Плюс блокировки НН невозможны в условиях войны - для этого нужна работа комиссий и т.д. А блокировку они решили не отменять. ну штош.

4. в качестве компромисса они разрешили включать НК по первичным документам. Ну ОК, это логично. Если потом настаивать на включении НК по дате регистрации НН, это перечеркивает этот компромисс полностью. Если предполагать, что власти на такое способны - то это констатация того факта, что они у нас политические банкроты

5. Я приняла решение не делать деклараций, пока не откроют реестр. Если есть желание уплатить налоги в бюджет, это прекрасно можно делать другими налогами, кроме НДС

Оскільки для написання використовувався текст саме проекту, то після опублікування закону, у разі потреби, оновимо цю аналітику.

А ще треба уточнити (привести у відповідність) податковий кредит, задекларований платниками на підставі наявних у них первинних (розрахункових) документів, з урахуванням даних податкових накладних та/або розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.

Тобто, наприклад, якщо ви у квітні скористалися правом на ПК на підставі, скажімо, накладної або банківської виписки (про що зазначили в декларації за квітень), а у червні ваш постачальник нарешті зареєстрував відповідну ПН, вам треба буде провести уточнення. Про це податківці попереджали заздалегідь. Але от конкретного алгоритму, як провести це уточнення в декларації з ПДВ, поки що від них не було.

Вот такой ...закон, малята
Ждем разъяснений
FyDD
[news.dtkt.ua]

Оскільки для написання використовувався текст саме проекту, то після опублікування закону, у разі потреби, оновимо цю аналітику.

А ще треба уточнити (привести у відповідність) податковий кредит, задекларований платниками на підставі наявних у них первинних (розрахункових) документів, з урахуванням даних податкових накладних та/або розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.

Тобто, наприклад, якщо ви у квітні скористалися правом на ПК на підставі, скажімо, накладної або банківської виписки (про що зазначили в декларації за квітень), а у червні ваш постачальник нарешті зареєстрував відповідну ПН, вам треба буде провести уточнення. Про це податківці попереджали заздалегідь. Але от конкретного алгоритму, як провести це уточнення в декларації з ПДВ, поки що від них не було.

Вот такой ...закон, малята
Ждем разъяснений

Сподіваюсь, що все ж таки так не буде.
Бо з самого початку було зрозуміло, що коли реєстр відкриється в червні, приміром, то дата реєстрації березневої ПН може бути тільки червень!

Тобто тоді сама ідея реєстрації ПН за первинкою втрачає будь-який сенс, як і пише Монна Нонна.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00036200000000003