Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допомога у налаштуванні бухгалтерського обліку

Відправлено користувачем Sergeigendir 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Я директор компанії з виробництва м"ясної продукції з мережею магазинів. В нашій компанії є головний бухгалтер в якого поведінка не сприяє розвитку компанії і компетенція при таких об"ємах виявилась сумнівною. Хочу попросити пораду , як мені підібрати бухгалтера кваліфікованого, Чи краще запросити професіонала на деякий час для налаштування роботи.І де його взяти?
де Ви територіально? я маю на увазі, що, наприклад, в Києві чи у великих містах питання до кваліфікації спеціалістів не виникають, завжди найдете професіонала. Навіть і в малентких селах можна знайти рішення - віддалений спеціаліст. Ви праві, це проблема - не лояльний до компанії бухгалтер. У вас є декілька варіантів: 1) знайти спеца через професійних рекрутерів - це десь 2-3 місячні ЗП бухгалтера Вам коштуватиме; 2) віддати бухоблік на аутсорс- якщо вирішите, думаю, зможу Вам запропонувати декілька компаній. Але тут треба розуміти, що ауторс зазвичай дорожче ніж хатній бух. І що при аутсорсі ніяких мутних схем не може бути. Але ж ви не такі, сподіваюсь))); 3) попроосити через знайомих знайти спеціаліста бухгалтера в даній сфері, якій оцінить проф якості кандидата, якого ви будете обирати чисто по своім критеріям, як людину, яку б хотілось бвачити у своій команді. Тобто, Ви шукаєте, проводите співбесіду, якщо Вам ок - технічну співбесіду далі проведе з відібраними Вами кандидатами проф бух.
Ну і звичайно, це питання і ваших очікувань з приводу ЗП, яку Ви готові платити буху. Тут, нажаль, скажу Вам своїє бачення - як правило, харчове виробництво та роздріб- це ще той гемор, а ЗП не досить високі.
varvara_26, якщо Ви думаєте, що в Києві не проблема знайти гарного бухгалтера, а тим паче гарного Головного бухгалтера, то Ви дуже помиляєтесь. Ми в минулому році шукали в невелику компанію на з/п 25+К. Ви б бачили хто приходив. Точніше, з якими знаннями і вміннями. Я не кажу, що їх нема, вони є, але знайти їх не так просто.


Дякую за Ваші поради! Наш бухгалтер має не менше 50 тис
Quote
Sergeigendir
Дякую за Ваші поради! Наш бухгалтер має не менше 50 тис

це норм рівень, тоді Вам 100% треба інший бух. Я взагалі вважаю, що з нелояльними співробітниками треба прощатись, нічого хорошего ви з ними не отримаєте.
Насправді, іноді може не кваліфікації не вистачати, а часу. Якщо бухгалтер один, і є виробництво і мережа, то там повинен бути цілий відділ. Ну і, звичайно, особисті якості.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027099999999997