Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проверка плательщик ли НДС

Відправлено користувачем Tiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, кто сейчас и где проверяет по коду ЕГРПОУ является ли компания плательщиком НДС или нет?
В Електронному кабінеті ДФС.
Quote
Цветик
В Електронному кабінеті ДФС.
а де саме? - в ел.кабінеті не працюють реєстри -обмежено достп на період дії ВС


Виявляється так. Я чогось думала, раз вони СЕА відкрили, то і реєстри теж.
Ну вот и я о то же. Получается выяснять это только через личный контакт с контрагентом, что очень неудобно..
А почему неудобно? Если они покупатели и плательщики, то сами заинтересованы в налоговой накладной, а, если поставщики, то у них в счёте должно быть указано есть ндс или нету.
Попробуйте - [opendatabot.ua]
Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень
я проверяю сейчас через них
на сайті Дт-Кт є графа рожевого кольору "Перевір свого контрагента", на екрані вона ліворуч знаходиться,
через неї теж в opendatabot.ua кидає і там видно, якщо контрагент став неплатником пдв, то пишеться що Дія свідоцтва ПДВ призупинена
Quote
Цветик
А почему неудобно? Если они покупатели и плательщики, то сами заинтересованы в налоговой накладной, а, если поставщики, то у них в счёте должно быть указано есть ндс или нету.
Цветик, А что здесь удобного сидеть целый день на телефоне и прозванивать покупателей с целью узнать плательщики они НДС или перешли на 2%! Куда удобнее было пойти на сайт и за 1 минуту это проверить. А так кому-то дозвонились, кому-то нет, кого-то нет в стране.. Это хорошо, если покупателей 5-10, а если их 500-1000?!
Quote
klepka
Попробуйте - [opendatabot.ua]
Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень
я проверяю сейчас через них
Klepka, Супер!! Спасибо!!!
Quote
ira_hohl
на сайті Дт-Кт є графа рожевого кольору "Перевір свого контрагента", на екрані вона ліворуч знаходиться,
через неї теж в opendatabot.ua кидає і там видно, якщо контрагент став неплатником пдв, то пишеться що Дія свідоцтва ПДВ призупинена
Ira_hohl, такую графу рожевого кольору почему-то не нашла на сайте Дт-Кт, но если там связь с этим же сайтом opendatabot.ua, то через него всё прекрасно получилось проверить! Спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039