Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відкриття ТОВ

Відправлено користувачем Likizay 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відкриття ТОВ
Добрий день. Давно я не займалась бухгалтерстким обліком, тому багато чого забула. Впевнена,що на цьому форумі підтримку собі знайду. Підкажіть будь-ласка. Створюється нове ТОВ на загальній системі з ПДВ . Які крки після реєстрації статуту? Яка звітність подається, окрім ПДВ.
Дякую
Re: Відкриття ТОВ
20-ОПП раджу подати на офіс, склад, авто тощо

Декларація з податку на прибуток, річна
Об'єднаний звіт з ПДФО та ЄСВ, квартальна
Re: Відкриття ТОВ
Якщо будете працевлаштовувати людей, то до початку роботи, краще за день, треба подати повідомлення про прийняття на роботу


Re: Відкриття ТОВ
І ще 1-ОПП з відомостями про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського обліку.

Наскільки я знаю, навіть у випадку, якщо на новоствореному підприємстві бухгалтера ще немає і тимчасово обов'язки покладено на директора.
Re: Відкриття ТОВ
Дякую за відповіді
А після реєстрації статуту які подальші кроки?
Re: Відкриття ТОВ
Тобто саме ТОВ ще не створене? Лише Статут у нотаріуса зареєстрували?
Re: Відкриття ТОВ
1. Залежно від того, як прописано в Статуті створення статутного капіталу: можливо потрібно відкрити рахунок в банку для внесення статутного капіталу до створення юридичної особи
2. Подається заява Держреєстратору, разом з нотаріально завіреними Статутом та Протоколом загальних зборів та структурою власності. Якщо у кінцевого (их) бенефіціара (ів) паспорт-книжечка, а не id-картка, то також потрібно подати нотаріально завірені копії і оригінал платіжки адміністративного збору за внесення даних в ЄДР.
Всі ці моменти краще уточнити у держреєстратора по телефону, щоб даремно не їздити.
І можна зробити кілька копій бланків заяв - якщо будуть зауваження по заповненню, одразу можна буде зробити заміну.
3. Податкова візьме на облік на підставі даних від держреєстратора.
4. Після отримання виписки можна відкривати рахунок в банку або перевести рахунок для статкапіталу в поточний, розрахунковий.
5. Отримати ключі ЕЦП або КЕП, подати в податкову 1-ОПП, 20-ОПП.
6. Подати заяву на реєстрацію платником ПДВ
Re: Відкриття ТОВ
На сайті Дія є перелік документів і можна знайти найближчий ЦНАП

Уточнення:
1. Реєстрація безкоштовна
2. Заяву на реєстрацію платником ПДВ можна подати безпосередньо у держреєстратора
Re: Відкриття ТОВ
Так, ТОВ ще не створене. Лише статут у нотаріуса.
Я просто раніше працювала з цим,але це було 10 років тому, зрозуміло,що все змінилось.
А чи існують курси онлайн з бухг обліку?
Дякую Вам, за інформацію
Re: Відкриття ТОВ
Існують, звісно. З досвіду порекомендувати не можу. Але, от наприклад, по викладці статей мені дуже подобається ifactor. Проглянула, там є кілька курсів загальних, на factoracademy. Крім того, чимало бухгалтерських агенств проводять курси. Поцікавтесь, чи є у Вас в місті.
Re: Відкриття ТОВ
реєстрація платником ПДВ не є обов'язковою, тільки у разі перевищення 1 млн. за останній рік,
проте можна подати добровільно за ст.182 ПКУ
Re: Відкриття ТОВ
Необхідно укласти контракт з керівником. Інформацію щодо контракту та інших документів ТОВ можна прочитати у статі:
[audit-alliance.com.ua]
Re: Відкриття ТОВ
Дякую за відповіді. А скільки КВЕДІВ можна зазначати?
Re: Відкриття ТОВ
Чи обов'язково основний КВЕД мусить бути тільки один?
Re: Відкриття ТОВ
Quote
Likizay
Чи обов'язково основний КВЕД мусить бути тільки один?
Ви плутаєте основний КВЕД і КВЕД'и, зазначені в ЄДР.
Основний КВЕД в будь-якому випадку один.

Але ключова діяльності, як правило, все одно охоплює кілька КВЕД'ів, які і треба зазначити в ЄДР.

Не знаю, як зараз, а колись, десь в 2017-2018 фінмоніторинг в банку "заморозив" кошти фірми через те, що гроші надходили за діяльність, інформація про яку не була внесена в ЄДР (в процесі роботи підприємство змінило трохи профіль, а зміни по КВЕД'ам не внесли).

При виборі КВЕД'ів керуйтеся розшифровкою, вказаною на сайті Держстатистики. Читала таку рекомендацію - КВЕД'и 2005 року більш зрозуміліші, тому радять обирати по ним, а потім, на тому ж сайті Статистики, є можливість ввести КВЕД 2005 року і програма підбере аналогічний йому КВЕД 2010 року
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041200000000002