Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зайва податкова накладна

Відправлено користувачем Storyteller 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!

Зареєстрував на платника ПДВ дві накладні: 3000 грн та 3200 грн. Накладна на суму 3200 - зайва. Як правильно виправити помилку. В мережі бачу використання коду причини "301 - виправлення помилки" та ненадання платнику з причини ненадання платнику "20 - РК до зайво складеної ПН"
все вірно, через тип 301


Мені здається. що якщо різні суми, то це не зайва накладна, а помилкова, і треба її мінусувати з кодом 103. З кодом 301 дані таблиці Б податкових повинні бути ідентичні.
Quote
Storyteller
Добрий день!

Зареєстрував на платника ПДВ дві накладні: 3000 грн та 3200 грн. Накладна на суму 3200 - зайва. Як правильно виправити помилку. В мережі бачу використання коду причини "301 - виправлення помилки" та ненадання платнику з причини ненадання платнику "20 - РК до зайво складеної ПН"
Єто если две абсолютно одинаковіе ПН
Доброго дня, у травні був акт на 135 тис ПДВ, виписана ПН, зареєстрована. Прийшли кошти по цьому акту і помилково на кошти висала ще одну ПН , в сумі ПДВ 100 тис, зареєструвала. Потім побачила і виписала РК на суму -100000 період виписки травень ,зареєстровано 1 липня. Чи потрібно даку помилкову накладну і РК відображатив деці за травень? Бо я не відображала. Тепер сумніваюся. В кабінетфі платника у мене в періоді травень у мене виникла сума відхилення мінус 100тис, а в липні (коли РК зареєстровано) +100. Підкажіть, будб ласка. На гарячу лінію не можу додзвонитися(((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029999999999999