Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Резерв відпусток - як почати нараховувати?

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, хочу почати нараховувати резерв відпусток з 2022 року. З того, що читаю, випливає, що потрібно розрахувати залишок на 31.12.2021, і далі щомісяця нараховується резерв.

Але я не хочу зачіпати минулі періоди, там чималий залишок того резерву мав би бути. Натомість хочу почати з нуля, з січня нараховувати резерв щомісяця, а в кінці грудня 2022 провести інвентариацію резерву і вийти вже на ту суму забезпечення, яка має бути враховуючи попередні залишки. Як думаєте, наскільки це правильно? Які є ризики? Чи краще взагалі не нараховувати резерв? До слова ми великодохідники, і так прикидую, що мені би цей резерв не завадив у витратах...
ми з мікро стали малими, то мені пришлось почати нараховувати резерв.
Інвентаризація на 01.01. залишок, проводки те що старе ДТ 441 КТ 471.
Щомісячне нарахування ДТ 231, 92, 91, 93 КТ 471
Списання ДТ 471 КТ 661
Інвентаризація на 31.12, коригується сальдо.
Просто якщо зробити проводку 01.01.22 на залишок відпусток минулих періодів, то це суттєво вплине на фінрез.


Я проводила інвентаризацію резерву на 01.01 і далі щомісяця нараховувала резерв
cat813, це коли Ви вперше почали нараховувати резерв?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025099999999989