Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкове повідомлення рішення?

Відправлено користувачем IREN 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня всім!
Отримали ППР, з штрафом за грудень 2021р. Помилково включила, ПК яка буда зареєстрована в січні 2022, а не в грудні2021.

Тепер не розумію свої дії. Потрідно здати уточнюючу за грудень 2021 і зняти ПК? А потім зробити січень 2022 і всключити ці податкові.
Допоможіть будь ласка.eye popping smiley
Quote
IREN
Доброго дня всім!
Отримали ППР, з штрафом за грудень 2021р. Помилково включила, ПК яка буда зареєстрована в січні 2022, а не в грудні2021.

Тепер не розумію свої дії. Потрідно здати уточнюючу за грудень 2021 і зняти ПК? А потім зробити січень 2022 і всключити ці податкові.
Допоможіть будь ласка.eye popping smiley
Помилки, виявлені контролерами уточненню не підлягають. У Вашій картці з ПДВ скоро з'явиться нарахування за ППР. А подасте УР - добавите ще
Необхідно просто сплатити штраф. Реквізити зазначені в ППР.


Добрый день!
В продолжение темы.
Штраф заплатили, но теперь повисла недоимка на сумму НН ошибочно включенной в декабре.
Я так понимаю, что нужно еще сумму этой НН заплатить деньгами.
В январе у нас минус, который увеличился, но обязательства не уменьшились(((
Quote
IREN
Штраф заплатили, но теперь повисла недоимка на сумму НН ошибочно включенной в декабре.
Я так понимаю, что нужно еще сумму этой НН заплатить деньгами.
В январе у нас минус, который увеличился, но обязательства не уменьшились(((

В Вас ППР якої форми "Р"?
Там мала бути сума зобовязань, штрафних санкцій. Платити потрібно все що зазначено в цій формі ППР: ПЗ+Штраф, а не лише штраф.
Теоретично можна мінусом січня погасити борг грудня (через деку - колись так часто робили), але знаю що після впровадження "реєстраційної суми" якось ці дії (погашення боргу через деку) не коректно відображались на формулі. Зараз не знаю як на практиці (виправили чи ні). Може й не варто пробувати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032300000000002