"Червона кнопка" – це міф": Жданов розповів, що насправді є у ядерній валізці У Росії серед мобілізованих починається заколот: новобранці відмовляються їхати на війну і влаштовують бійки з командирами Чергова психологічна травма від приниження: психолог пояснив дивну поведінку Путіна Perseverance добув «щасливий» 13-й зразок ґрунту з Марса Чеченська куля та інші сценарії: політолог розповів, як Путін може втратити владу Путін - це Гітлер: конгресмен США розповів про геноцид українців, відповідь на ядерний удар та зброю для ЗСУ Астероїд, в який врізався зонд NASA, залишив «хвіст» уламків у 10 тисяч кілометрів Наташа Корольова заявила, що готова відправити чоловіка Тарзана вбивати українців Оборона росіян на Херсонщині частково обвалилась: експерт заявив, що почала сипатися лінія фронту Аномальна спека у жовтні: у кількох містах України потепліє до +22 градусів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Продаж ОЗ єдинником

Відправлено користувачем NataliV 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Продаж ОЗ єдинником
Доброго дня! Юр.особа-єдинник 2% продає іншій юр.особі-єдиннику основний засіб. Скажіть, будь ласка, чи діє зараз ст. 292.2 ПКУ?

Як визначається дохід ЮО - платника ЄП третьої групи при продажу ОЗ?
Відповідь
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Відповідно до п. 292.2 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями при продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких основних засобів.
Якщо основні засоби продані після їх використання протягом 12 календарних місяців з дня введення в експлуатацію, дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.

Я правильно розумію, що якщо залишкова вартість на дату продажу складає 2млн грн, а продаємо ми за 2,5 млн грн., то оподатковується 2% лише 500 тисяч грн? Дякую всім!
Так, все вірно, якщо ваш ОЗ використовується більше року.
Quote
Виктория-3
Так, все вірно, якщо ваш ОЗ використовується більше року.


Дякую!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033500000000003