Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка, хто займався зняття статусу ризиковості підприємства по п.8 із критеріїв ризиковості. Наскільки реально зняти цей статус і скільки часу це у вас зайняло?
Заблокували податкову, в квитанції вказали, що ми відповідаємо критерію по п.8. В Електронному кабінеті виявила вхідний лист із Рішенням, де вказано згідно діяльності із якими компаніями нам визначили цей статус. Почитала в інтернеті, що насамперед треба подати лист із запитом про надання публічної інформації щодо причин ризиковості.
Підкажіть, хто подавав такий лист? Його можна подати прямо із Електронного кабінета?


Подала лист. Чекаю відповідь.
У нас была такая проблема, снимать статус ризиковости тот еще геморой. Несколько раз посылали все необходимые документы, всегда были "зауваження" пока не съездили с диром на личную беседу к начальнику отдела по этим делам, она прямым текстом сказала что сделать, после выполниния требований, все наладилось. Потребовалось на все примерно 2 месяца.
Якщо вам поставили статус ризикових - мої співчуття. Будь-які документи, що ви будете подавати на розблокування всі будуть з негативними висновками, оскарження також. З практики - вам потріно знайти причину, ви самі її не знайдете, це можу бити що завгодно на думку ДФС, навіть робота з ризиковими покупцями!!! на хвилинку. Тому намагайтеся попасти на прийом, вам розкажуть причину, та шляхи її вирішення(((( Готуйтеся подати безліч копій, якщо будете згодні з шляхами вирішення та підтримувати податкове навантаження на ринковому рівні. Нажаль, інших варіантів не має.
Quote
Цветик
Подала лист. Чекаю відповідь.

Лист Вам нічого не дасть. Це застарілий метод. Раніше в квитанція про присвоєння статусу взагалі не писали по який причині. Тому посилали такий лист.
Зараз в квитанції розшифровують конкретніше (тому потреба в листі відпала).

Я знімала статус ризиковості два місяці тому (Київ, Шевчінківський р-н). Зайняло в мене це місяць. Процедура досить тривала - розгляд документів 7 роб.днів і розглядають вони їх як правило в останній 7-ий день.
Тому, як тут вже радили - краще швидше записатись на прийом особисто (теж є велика черга).
І з власного досвіду скажу - щоб Ви там не посилали, але якщо оті підприємства (які у Вас зазначені в квитанції) через яких Вас визнали ризиковим, не змінять свій статус - то і з Вас його не знімуть. Працювати потрібно разом з контрагентами.
Я подавала документи двічі, думала якщо відмовлять другий раз - буду звертатись до бізнес омбудсмена, але не відмовили (контрагенти познімали свої статуси ризиковості) - тому не скористалась цією опцією.
Підкажіть будь ласка, якщо я погодилась зняти кілька податкових накладних через подачу уточнюючого розрахунку і у мене виник податковий борг. Його оплачувати на звичайний рахунок СЕА?
Тому що в Стані розрахунків з бюджетом я заборгованість бачу, а в Реестрі транзакцій - не бачу.
Чи він в реєстрі пізніше з'явиться?
Quote
Цветик
Підкажіть будь ласка, якщо я погодилась зняти кілька податкових накладних через подачу уточнюючого розрахунку і у мене виник податковий борг. Його оплачувати на звичайний рахунок СЕА?

Якшо податковий борг недоїмка - то на СЕА.
Коли ж 3% штрафу - то на бюджетний...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А якщо на бюджетному щось є, то воно зніметься?
Quote
Цветик
А якщо на бюджетному щось є, то воно зніметься?

Якшо достатньо - то да...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так, розказую, штаф знявся з бюджетного рахунка, а недоїмка - з СЕА.
Але тепер у мене інше питання. Сформували документи для подачі на зняття ризиковості, сформувала повідомлення, додала окремі файли, а воно не приймається, пише таке:

Документ не прийнято.

Виявлені помилки/зауваження:
Відсутнє Рішення комісії регіонального рівня про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку від 28.09.2022 № 163790
Державна податкова служба України


Додала рішення комісії як окреме вкладення, відправляю повторно, а воно знову не приймається і пише те саме. Хто знає, може це рішення треба якось окремо додавати?
Quote
Цветик
Але тепер у мене інше питання. Сформували документи для подачі на зняття ризиковості, сформувала повідомлення, додала окремі файли, а воно не приймається, пише таке:

Документ не прийнято.

Виявлені помилки/зауваження:
Відсутнє Рішення комісії регіонального рівня про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку від 28.09.2022 № 163790
Державна податкова служба України

Додала рішення комісії як окреме вкладення, відправляю повторно, а воно знову не приймається і пише те саме. Хто знає, може це рішення треба якось окремо додавати?

Читаю схоже і з заблокованими ПН проісходе.
Скоріш за всьо коли є інтернет в тебе, то на серваку куди
ти відправляєш повідомлення чи скаргу його нєту таке і
видає... Пробувать кілька раз - повинно івідправитись...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Взагалі нічого не можу зрозуміти. Відправила документи, прийшла чудова Квитанція 1, де вказано, що документ збережено. І все. А на самому документі, що він не прийнятий. А як дізнатись причину чому?

Продовжується епопея.

Підкажіть будь ласка, може хтось знає, якщо ми отримали відмову в рішенні про зняття стану 8, а зараз хочемо знову подати документи із додаванням нових, то необхідно подавати Скаргу на Рішення, чи знову просто Повідомлення з пакетом документів?
Наприклад, на відмову в розблокуванні податкової накладної треба подавати Скаргу на Рішення, і для цього навіть є окремий документ із своїм кодом. А для Скарги на відмову виключення із реєстра ризикових - я такого номера скарги не знайшла. Виходить, просто подати Повідомлення, де в Поясненні написати, що це Скарга на рішення?
Хтось таке робив?
Мы подавали снова "Повидомлення", прилагали все документы что и в первом, плюс еще те что посоветовали работники соответствующего отдела из ДПС.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037899999999991