Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 3 гр. 2% - звіт по єдиному податку за 9 місяців

Відправлено користувачем Reserved 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо ФОП на ставці 2% з травня, йому потрібно подавати звіт по єдиному за 9 міс? Він йде наростаючим підсумком. Або тільки за рік? Десь чула, не пам'ятаю...
я на мене, то і за Півріччя потрібно було подавати. Квітень у вас було 5 % - і за цей період потрібно було відзвітувати.
В мене з середини квітня, я подавала за півріччя 2022 декларацію квартальну, і за квітень окремо. Зараз планую і за 9 міс. подавати.Строк оплати єдиного податку 3 група 5 % був до 9 серпня.
Quote
tetynatrohimenko
я на мене, то і за Півріччя потрібно було подавати. Квітень у вас було 5 % - і за цей період потрібно було відзвітувати.
В мене з середини квітня, я подавала за півріччя 2022 декларацію квартальну, і за квітень окремо. Зараз планую і за 9 міс. подавати.Строк оплати єдиного податку 3 група 5 % був до 9 серпня.

За 9 місяців вже непотрібно, якшо ви досі на 2%.
Коли до кінця року закінчиться військовий стан, то можливо
річну потрібно буде подати (якшо додадуть рядок про 2%) - чекаєм...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


,Тобто, якщо мій Фоп перейшов з 01.09 на 2%, то потрібно сдати декларацію по 5% дохода за 9 місяців та ще звіт за 2% за вересень, правильно? А далі здавати тільки помісячно за 2%?
Quote
panaval84
,Тобто, якщо мій Фоп перейшов з 01.09 на 2%, то потрібно сдати декларацію по 5% дохода за 9 місяців та ще звіт за 2% за вересень, правильно? А далі здавати тільки помісячно за 2%?
Правильно
Quote
Шустрик

я на мене, то і за Півріччя потрібно було подавати. Квітень у вас було 5 % - і за цей період потрібно було відзвітувати.
В мене з середини квітня, я подавала за півріччя 2022 декларацію квартальну, і за квітень окремо. Зараз планую і за 9 міс. подавати.Строк оплати єдиного податку 3 група 5 % був до 9 серпня.

За 9 місяців вже непотрібно, якшо ви досі на 2%.
Коли до кінця року закінчиться військовий стан, то можливо
річну потрібно буде подати (якшо додадуть рядок про 2%) - чекаєм...
Дякую
Подскажите, плиз
ЕН 3гр на 2% импорт, при оформлении ВМД платит НДС ?
Нет освобождения, правильно ?
Quote
FyDD
Подскажите, плиз
ЕН 3гр на 2% импорт, при оформлении ВМД платит НДС ?
Нет освобождения, правильно ?

Ну навіть по критичному імпорту ПДВ повернули ж...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо
у меня стандартная ситуация - начальнику кто то сказал..........
Думал, может я прощелкал
Если ФОП 3гр. 3%+НДС переходит на гр.3-2%, например с 01.01.2023,
смогут ли с января его поставщики зарегистрировать на него ПН за вторую половину декабря ?
т.е. за период, когда еще был полноценным плательщиком НДС
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058800000000001