Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

есть ли смысл подавать таблицу укт зет? в свете новых блокировок..

Відправлено користувачем любаша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Quote
nikon

Добрый день всем! У меня сегодня тоже впервые такая радость: Реєстрації зупинено.
Интернет-провайдер предоставляем услуги.
Из 5 н/н на одного и того же покупателя - 3 зарегистрированы, а по 2м- регистрация зупинена.

(Коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуг
61.90, , відсутні в таблиці даних платника податку на додану
вартість, як товари/послуги, що на постійній основі постачаються
(виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує
величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та
обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості
здійснення операцій. )

Скажите, пожалуйста, что нужно подавать сразу: Повідомлення про подання пояснень или Таблицю?
Вычитала в интернете, что основной документ - отэто Повідомлення, с ним надо подавать Документ довільного формату (для подання сканкопій). Для кожної сканкопії - окремий Документ.
Потом - Таблица.
И надо,чтобы была подана 20-опп.
Я сначала подала 20-опп, потом принялась Таблица (тоже с Документами довільного формату), и на следующий день только сдалось Повідомлення ( там фигня с комплектом подписей получается, пришлось звонить в Медок - они помогли, дай Бог им здоровья).
Ну, а толку ? Вторая неделя пошла - и ни гу-гу (((((((((
Сижу - думаю, куда звонить......
Коллеги, делюсь радостью : сегодня вот только что получила заветное "гу-гу" )))), тобто зарегистрировалась зупинена ПН ! Ура !!!
20-опп и Таблицу подавала 28.10, а Повідомлення - 29.10.
может кто сталкивался, подскажите плиз
Возвращали товар, полученный более 3 лет назад. Выписали Зведена податкова накладна, код 13, на себя с ИПН 600000000000
В гр.2 Номенклатура "податкова накладна № *** від 29.09.2018 р." и суммы в гр. 10 и 11
Теперь только мне сказали что тогда передоговорились и надо было выписывать ПН на обычную продажу поставщику.
Вопрос:
можно ли вообще зарегистрировать РК на на Зведену ПН. ?

И читал, что сейчас блокируют почти все РК на уменьшение, на Зведену тоже могут ?
Quote
nikon


Добрый день всем! У меня сегодня тоже впервые такая радость: Реєстрації зупинено.
Интернет-провайдер предоставляем услуги.
Из 5 н/н на одного и того же покупателя - 3 зарегистрированы, а по 2м- регистрация зупинена.

(Коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуг
61.90, , відсутні в таблиці даних платника податку на додану
вартість, як товари/послуги, що на постійній основі постачаються
(виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує
величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та
обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості
здійснення операцій. )

Скажите, пожалуйста, что нужно подавать сразу: Повідомлення про подання пояснень или Таблицю?



Вычитала в интернете, что основной документ - отэто Повідомлення, с ним надо подавать Документ довільного формату (для подання сканкопій). Для кожної сканкопії - окремий Документ.
Потом - Таблица.
И надо,чтобы была подана 20-опп.
Я сначала подала 20-опп, потом принялась Таблица (тоже с Документами довільного формату), и на следующий день только сдалось Повідомлення ( там фигня с комплектом подписей получается, пришлось звонить в Медок - они помогли, дай Бог им здоровья).
Ну, а толку ? Вторая неделя пошла - и ни гу-гу (((((((((
Сижу - думаю, куда звонить......
Коллеги, делюсь радостью : сегодня вот только что получила заветное "гу-гу" )))), тобто зарегистрировалась зупинена ПН ! Ура !!!
20-опп и Таблицу подавала 28.10, а Повідомлення - 29.10.


Рада за Вас)! Поздравляю! Скажите, пожалуйста, а Вы и Таблицу, и Пояснення подавали вместе со сканами документов?


Quote
NataliV
Скажите, пожалуйста, а Вы и Таблицу, и Пояснення подавали вместе со сканами документов?
Да!
И в Таблице, и в Повідомлення прицепила один и тот же комплект сканов.
Только в Повідомлення есть такая рамочка " Пояснення" собственно для пояснений, но туда помещается ОЧЕНЬ мало информации.
А я начиталась в интернете, что пояснения должны быть подробными, развёрнутыми, типа, если будут скупыми, то податковой могут не понравиться и тогда не примут это самое Повідомлення.
Кароч, мне посоветовал Медок эти развёрнутые пояснения оформить отдельным Документом довільного формату. Я так и сделала, и таким образом у меня к Повідомленням на один Документ довільного формату больше.
Quote
FyDD
может кто сталкивался, подскажите плиз
Возвращали товар, полученный более 3 лет назад. Выписали Зведена податкова накладна, код 13, на себя с ИПН 600000000000
В гр.2 Номенклатура "податкова накладна № *** від 29.09.2018 р." и суммы в гр. 10 и 11
Теперь только мне сказали что тогда передоговорились и надо было выписывать ПН на обычную продажу поставщику.
Вопрос:
можно ли вообще зарегистрировать РК на на Зведену ПН. ?

И читал, что сейчас блокируют почти все РК на уменьшение, на Зведену тоже могут ?

Про зведені не бачила шоб хтось писав, чи можливо не конкретизують eye rolling smiley
Але ж більше 3-х років назад - чи пройде по датам?! Не впевнена...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon

Скажите, пожалуйста, а Вы и Таблицу, и Пояснення подавали вместе со сканами документов?
Да!
И в Таблице, и в Повідомлення прицепила один и тот же комплект сканов.
Только в Повідомлення есть такая рамочка " Пояснення" собственно для пояснений, но туда помещается ОЧЕНЬ мало информации.
А я начиталась в интернете, что пояснения должны быть подробными, развёрнутыми, типа, если будут скупыми, то податковой могут не понравиться и тогда не примут это самое Повідомлення.
Кароч, мне посоветовал Медок эти развёрнутые пояснения оформить отдельным Документом довільного формату. Я так и сделала, и таким образом у меня к Повідомленням на один Документ довільного формату больше.[/quote


Спасибо Вам огромное! Скажите, пожалуйста, как Вы заполняли коды в Таблице? У меня 2 КВЭДа на услуги (из 4х цифр), по которым мы работаем. От поставщиков получаем накладные на услуги и товары, в их накладных коды состоят тоже из 4х цифр. На горячей линии сказали, что коды должны быть не менее 5 цифр. Получается, мне нужно расширить все коды - и свои, и поставщиков? Или я уже ничего не понимаю....
подскажите, пожалуйста, как быстро приходит сообщение о блокировке НН
в 12 отправила НН - до сих пор ответа нет
спасибо
Quote
Svetulya
подскажите, пожалуйста, как быстро приходит сообщение о блокировке НН
в 12 отправила НН - до сих пор ответа нет
спасибо


Я отправляла в 8 утра, пришли часов в 12
Quote
Svetulya
ясно, спасибо
приняли, хоть, или...


Реєстрація зупинена(((
караул
никогда не блокировали, если заблочат, даже не знаю с чего начинать...что ж так весело со всех сторон?
(крик души)
Quote
Svetulya
караул
никогда не блокировали, если заблочат, даже не знаю с чего начинать...что ж так весело со всех сторон?
(крик души)

У меня тоже первый раз заблочили. Сижу теперь, как баран
Вітаю.Якщо в електронномукабінеті я не бачу даних про об'єкти оподаткування, то це значить, що 20-ОПП не подавалась?З якого року вона почала подаватись?
Підкажіть, будь ласка, хто здавав таблицю.Скільки рядків у вас було?Прочитала рекомендацію, що не більше 5 рядків в одній таблиці.
НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ ТАБЛИЦЯ
Причина: В рядку № 1 код послуги 25.12, зазначений Графи «Код згідно з УКТЗЕД/ Державним класифікатором продукції та послуг товарів/послуг (постачання/надання)» не відповідає актуальним кодам товарів згідно з УКТЗЕД та/або кодам послуги згідно з ДКПП

Як він може не відповідати????? В Таблиці вибираю з ДОВІДНИКА, і раніше ПН - з ним реєструвала регулярно.
Quote
LStenly
НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ ТАБЛИЦЯ
Причина: В рядку № 1 код послуги 25.12, зазначений Графи «Код згідно з УКТЗЕД/ Державним класифікатором продукції та послуг товарів/послуг (постачання/надання)» не відповідає актуальним кодам товарів згідно з УКТЗЕД та/або кодам послуги згідно з ДКПП

Як він може не відповідати????? В Таблиці вибираю з ДОВІДНИКА, і раніше ПН - з ним реєструвала регулярно.

Код послуги не повинен бути менше 5 знаків.На це звертали увагу в консультаціях.
Quote
Juliia

НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ ТАБЛИЦЯ
Причина: В рядку № 1 код послуги 25.12, зазначений Графи «Код згідно з УКТЗЕД/ Державним класифікатором продукції та послуг товарів/послуг (постачання/надання)» не відповідає актуальним кодам товарів згідно з УКТЗЕД та/або кодам послуги згідно з ДКПП

Як він може не відповідати????? В Таблиці вибираю з ДОВІДНИКА, і раніше ПН - з ним реєструвала регулярно.

Код послуги не повинен бути менше 5 знаків.На це звертали увагу в консультаціях.
Там і є 5 знаків "25.12", крапочка то теж знак
Пропоную підтримати петицію про "Визнання право платника податків на презумпцію невинуватості".
Усі процедури налаштовані таким чином, що на кожному кроці підприємець повинен доводити, що він не задумав недоброго. Можливість заблокувати податкові накладні, можливість зупинити роботу підприємства перевіркою – це все елементи системи, де за основу взято презумпцію вини платника податків. Це неправильно. Це порушує базові права українських платників податків та податкових агентів. І це те, що лишає Україну економічно відсталою вже 30 років поспіль.

[petition.president.gov.ua]

поширте це посилання через колег -РАЗОМ МИ СИЛЬНІ
А как поступить в следующей ситуации?

Заблокировали НН за первую половину октября, отправила таблицу, пояснения и документы(сканы). Первую разблокировали на 6-й рабочий день, я отправляю НН за вторую половину октября вчера, и мне ставят блок по той же причине. 20-ОПП сдала, Таблица с видами деятельности у ДФС уже есть., в карточке клиента этот вид основной. Сегодня готовлю новый пакет документов за вторую половину. Предприятие начало свою работу только в сентябре. Похоже теперь нужно отправлять всю первичку в налоговую перед попыткой регистрации НН?
Подала таблицу на некоторые позиции, приняли и врахували. вчера отправила на регистрацию, опять по ним зупынка. коды на приход пришли , выход правильные коды, таблица учтена, не понимаю...
Відправила на реєстрацію ПН за другу половину жовтня.Таблиця ще не була врахована.Але з 12 ПН 10 зареєстрували.Зупинили дві ПН з найбільшими сумами ПДВ.Ті ж самі коди УКТЗЕД були в зареєстрованих ПН.Що це означає?Включили ручний режим?Таблицю сьогодні врахували.Чи це гарантує від зупинок в подальшому?
Добрый день. Поделюсь своей историей, может кто подсткажет как действовать. Заблокирована налоговая на услуги. 09.11.22 отправила таблицу с поясненям, повидомлення на розблокування с пояснениями и документами. Пришли квитанции 2. теперь 17.11.22 получаю ришення по таблице - не враховано. причина невідповідність визначеним платником податків у таблиці даних видів діяльності у платника податків засобів/факторів виробництва. По налоговой ответа еще нет. Что их не утроило в таблице? Что делать?
Quote
marja
Что их не утроило в таблице? Что делать?
Вони не бачать що у Вас достатньо ресурсів. Наприклад в Вас в кодах виробництво, а 20-опп Ви не подавали, от вони не бачать що у Вас є приміщення для виробництва, обладнання і т.д. Зрозуміло пояснила? В таких випадках однозначна відмова.
Колеги, підкажіть. на таблицю пришла така кв.2. то прийнято до розгляду чи не враховано? чекати відповіді чи подавати наступну???
ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО


Виявлені помилки/зауваження:
Інформацію Таблиці даних платника податку на додану вартість,
зареєстрованої у контролюючому органі 23.11.2022 р. за №
9249251 не враховано автоматично через невиконання вимог п.
18 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної /
розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних,
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
11.12.2019 № 1165. Таблицю даних платника податку на додану
вартість прийнято до розгляду.
Зайдіть до електронного кабінету. Там є рішення щодо Таблиць. У мене в Медку також пише формулювання як у Вас(п.18), а в кабінеті у рішенні про неприйняття Таблиці зовсім інші причини. Спочатку прийняли таблицю за п.16, потім її скасували за п.19. Потім наступну таблицю(за другу половину жовтня-неприйняли через п.16). Схоже на бред.
так це ще не рішення по таблиці. це друга квитанція лише. начебто чекаємо на сае рішення тепер. бо при повторній подачі такої ж таблиці пише, що дочекайтесь рішення по першій...
Quote
бухгалтеренок
так це ще не рішення по таблиці. це друга квитанція лише. начебто чекаємо на сае рішення тепер. бо при повторній подачі такої ж таблиці пише, що дочекайтесь рішення по першій...

Чекайте додаток 6 - рішення про врахування/неврахування таблиці даних.Мені на 3-й день прийшло, хоча термін 5 днів.А от рішення про розблокування податкових за жовтень я вже чекаю 7 робочих днів.Після врахування таблиці всі ПН за листопад в мене зареєстрували.
У мене позитивная, блок отримала сьогодні(
таблиця подана 23,11 на сьогодні відповіді досі не маюeye rolling smiley
Згідно законодавства є 5 днів на відповідь щодо результату ПРИЙНЯТЯ/НЕПРИЙНЯТТЯ таблиці.
подала таблицю 30.11 і досі немає результату
в кабінеті платника теж нема
Поділіться хто скільки чекав на рішення по Таблиці?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049500000000002