Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

сколько времени теперь разблокируют налоговые?

Відправлено користувачем любаша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ранее было 3-5 раб дней, идет 8й рабочий день, а ответа нет..
А Ви де його шукаєте?
Перегляньте в кабінеті
в кабинете смотрела всегда , там где входные документы


10 дней,сегодня начали приходить ответі
Прийшло повідомлення в Медок рішення про розблокування 09.11. Я повинна ще раз її (ПН) відправляти для реєстрації?
нет

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Боишься - не делай, делаешь - не бойся,а сделал - не жалей!
сколько времени дается налоговой на разблокировку ?
с 8.11 подаем каждый день на разблок и еще ни одной не разблокировали. и отказов нет. где смотреть в кабинете отказ в регистрации?
знаходила інфу, що під час війни не діють строки, що діяли раніше, але "органами податкової служби вживаються вичерпні заходи щодо прийняття рішень у максимально сислі терміни"smiling smiley)) тобто вони можут не встигати очогось. а ми - ніsad smiley
подозреваю что разблокировки пойдут декабрем в лучшем случае. конец года же
Мені здається, що ПН розблоковують після граничного строку реєстрації.За жовтень розблокували 15.11 після 18-00.За листопад досі не розблокували, хоча вже 9-й робочий день.Хочуть, щоб покупці змушені були платити більше.
В мене питання, після розблокування суму перевищення автоматично знімуть, чи треба уточнюючу декларацію подавати?
Quote
Juliia
Мені здається, що ПН розблоковують після граничного строку реєстрації.За жовтень розблокували 15.11 після 18-00.За листопад досі не розблокували, хоча вже 9-й робочий день.Хочуть, щоб покупці змушені були платити більше.
В мене питання, після розблокування суму перевищення автоматично знімуть, чи треба уточнюючу декларацію подавати?
мне разлокировали парочку налоговых за октябрь, они уменьшили перевышення
Добрый день, подали J13126 9 дней назад отвнта нет, подскажите,пожалуйста, если отказывают в разблокировке решение об отказе должно прийти? Или если только разблокируют приходит решение комиссии о снятии блокировки? Где смотреть?
теж чекаю , 8 -й день ще не має Рішення про РОЗблокування.
Також 3-й день чекаю Рішення по ТАБЛИЦІ , знаю , що 5, але може , бо попередня прийнята була на наступний день .

також по тому коду , що в Таблиці хочу відправляти ПН (кв. 2 прийната є , але Рішення не має) - як думаєте зареєструється чи ні?
Quote
LStenly
теж чекаю , 8 -й день ще не має Рішення про РОЗблокування.
Також 3-й день чекаю Рішення по ТАБЛИЦІ , знаю , що 5, але може , бо попередня прийнята була на наступний день .

також по тому коду , що в Таблиці хочу відправляти ПН (кв. 2 прийната є , але Рішення не має) - як думаєте зареєструється чи ні?

Як я і думала, розблокували сьогодні, в останній день реєстрації ПН після 18-00.Щоб наш покупець не встиг збільшити ліміт.Суму перевищення зменшили.
Мені зареєстрували податкові за жовтень ще до отримання рішення по таблиці.Але не всі.Дві з найбільшими сумами ПДВ заблокували.
Quote
Elles
Добрый день, подали J13126 9 дней назад отвнта нет, подскажите,пожалуйста, если отказывают в разблокировке решение об отказе должно прийти? Или если только разблокируют приходит решение комиссии о снятии блокировки? Где смотреть?

Дивіться або в Медку, в реєстрі податкових, або у вхідних в електронному кабінеті.Мені розблокували на 9-й робочий день.
11 листопада відправила на розблокування, 1 грудня розблокували.
Сума податкової 126 тис, в т.ч. пдв.
20 днів. Дякую, що хоч з першого разу.
15 листопада подала на розблок податкові за жовтень. сьогодні 6.12 (16 РОБОЧИХ днів) - а в мене тиша.. і відповідь про врахування таблиці прийшла на шостий робочий день...
.есть корректировки поданные на разблок. 28.10.22 сегодня 09.01.23 нет ответа!!! это как? мой НК поставщик подал 02.11.22 до сих пор нет ответа. то есть два месяца подряд мы платим полностью свои обязательства в бюджет!!
Quote
любаша
.есть корректировки поданные на разблок. 28.10.22 сегодня 09.01.23 нет ответа!!! это как? мой НК поставщик подал 02.11.22 до сих пор нет ответа. то есть два месяца подряд мы платим полностью свои обязательства в бюджет!!

Читала в Вайбері шо завтра мають почать автоматично розблоковувать ПН
шо заблоковані з 14.10 по 10.01 по яким прийнята таблиця і відсутня відмова...
Може вам пощастить)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
не пощастило, нажаль. ни нам , ни моїм поставщикам.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036999999999998