Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПН на неплатника,який платник

Відправлено користувачем confex 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір! Покупець виявився платником ПДВ зараз.
Я 14.11 зареєструвала ПН на неплатника.
Я повинна зараз зареєструвати йому ПН (нам буде штраф).
А розрахунок коригування на неплатника я повинна з яким кодом причини робити,103?
І на мінус як мені зареєструвати РК? Допоможіть будь ласка.
А чому Вам буде штраф? Під час карантину за просрочку реєстрації податкових начебто не штрафують.
А штраф зі сплати ПДВ не буде, бо виходить -+.
Підкажіть з РК? Який код причини ставити?


Quote
Цветик
А чому Вам буде штраф? Під час карантину за просрочку реєстрації податкових начебто не штрафують.
А штраф зі сплати ПДВ не буде, бо виходить -+.

вже штрафують, Ви не встигаєте за змінами )
Ви праві...Сама в такій ситуації і прочитала, що з 27.05.2022р. можуть штрафувати....confused smiley
РК на мінус зупиняють.Я дату поставила сьогоднішню.

Відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК від 28.12.2022 №99 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. Розрахунок коригування на зменшення податкових зобов’язань до податкової накладної, складеної та зареєстрованої постачальником товарів/послуг на неплатника податку на додану вартість, складений та поданий на реєстрацію у термін, що перевищує 14 календарних днів з дня складання податкової накладної, зареєстрованої в Єдиному реєстрі податкових накладних без порушення граничних строків реєстрації, що відповідає п. 6 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.Пропонуємо надати
ну і так далі....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029899999999999