Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Благодійна допомога якщо немає прибутку

Відправлено користувачем Serg Dergach 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, таке питання, може хто стикався з таким.

Підприемство збиткове (весь 2022 рік за деклараціями про податок на прибуток має збитки).
Чи можна такому підприєству перерахувати у 2023 році суму грошових коштів благодійній організації звісно ж без включення таких сум до витрат? Тобто чи немає заборони для перерахування коштів на благодійність якщо підприємство збиткове?

Дякую.
Якщо на рахунку є гроші, яких вистачило понести витрати і навіть залишилось, щоб перерахувати благодійну допомогу, то перераховуйте. Це, скоріше за все, залишок із прибутків попередніх періодів?
Не можна "без включення до витрат". З балансу нічого не може щезнути просто так.
За рахунок прибутку не можна списувати, можна списати тільки через витрати на 791 рахунок

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


"Тобто чи немає заборони для перерахування коштів на благодійність якщо підприємство збиткове?" - немає і ніколи не було

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
"Тобто чи немає заборони для перерахування коштів на благодійність якщо підприємство збиткове?" - немає і ніколи не було

Та я теж так вважаю, може шось за 2022 рік змінилося, тому і запитав.
Дякую!
Quote
Монна Нонна
Не можна "без включення до витрат". З балансу нічого не може щезнути просто так.
За рахунок прибутку не можна списувати, можна списати тільки через витрати на 791 рахунок

Не зовсім зрозумів, - не можно перерахувати гроши благодійній організації взагалі якщо підприємство збиткове?
Або можно перераховувати але .....?
Далась Вам та збитковість. Якщо є що перерахувати, то в чому проблема?
Заборони немає, але має значення якщо БФ є неприбутковою організацією і якщо у Вас п-во з різницями.
Почитайте п.140.5.9 ПКУ і деякі консультації [dp.tax.gov.ua]
Звичайно, можна.

Просто не буде витрат у податковому обліку (див.податкові різниці).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0003470000000001