Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть будь ласка про бух.облік відсотків по кредиту.Читала багато, зрозуміти не можу.Програма 5-7-9,Взяли кредит на поповнення обігових коштів на 3 роки.На період дії воєнного стану без відсотків.Сплачуємо тільки за кредит. Банк по рахунку "Відсотки за кредитним договором" кожен день нараховує %, починаючи з липня і є компенсація відсотків державою.З затримкою,зрозуміло,що війна. На 31.12.2022р. на цьому рах. сальдо "- 41670,43"
Вичитала, що наприкінці кожного місяцяі проводки - на суму нарахованих відсотків Дт951 Кт684 і потім
Дт684 Кт482 і
Дт482 Кт718 на суму компенсації.
Я повинна так робити?
Хто про це знає допоможіть будь ласка.
А що за кредит? Де брали?
думаю, треба дивитись саме на кредитний договір- якщо написано- без відсотків, то и обліку не буде. А якщо прописані і відсотки, і механізм компенсації- то проводки вірні,але!!- відображати і дохід і витрати в місяці нарахування, а при несвоєчасній компенсації сальдо може буті тільки по 68,48 і на фінрезультат ніяк не впливає
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000304