Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

нарахування пені

Відправлено користувачем nikiticn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
нарахування пені
Доброго дня!
Як розуміти даний підпункт ПКУ?
129.1.3. при нарахуванні суми грошового зобов’язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання.

Я розумію, що коли була проплата, то нараховувати пеню вже не потрібно, а податківці посилаючись на даний підпункт рахують, що потрібно.

Ситуація така: подано декларацію з пустою кол.19 нарахування пнп, оплатили пнп, подали ур де уточнили даний рядок 19 + штраф. А тепер податківці посилаються на даний підпункт 129.1.3, що потрубно і пеню нарахувати по дату подачі ур і оплата тут нідочого.

На скільки це відповідає дійсності? Дякую.
Re: нарахування пені
була оплата, а по декларації нарахування відсутнє
Re: нарахування пені
Можливо, вони мають на увазі те, що до дати подання УР не було нараховано податок і вони не могли вважати його доходом бюджету. Якось так.
І який період виправлявся?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 16/03/2023 10:48 користувачем Монна Нонна.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034100000000004