Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнення ПДВ - чи можна уточнювати ПК, старший ніж 365 днів?

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Маю таку халепу - у 2021 році включила невірно зареєстровану ПН собі в ПК, прозапас залишила правильну ПН від цього ж постачальника, різниця в сумі ПДВ аж 10 грн. у меншу сторону. Але успішно про це все забула до сьогоднішнього дня ((( Тепер от думаю як це все можна уточнити: чи правильно буде поміняти місцями ці дві пн і просто показати мінус 10 в ПК, чи правильно зняти невірно включену ПН, а іншу не включати так як вона за 2021 рік і пройшло вже більше 365 днів.
Тоже спрошу

У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної/розрахунку коригування.

Я не пойму могу ли я включить ПН от 24.03.2022 ?.?
Подскажите, плиз.

365 дней заканчиваются 23.03.2023 (если считать и день віписки), но дека за 03.2023 ???
Деякі строки призупинені на час воєнного стану.

Це стосується і строку 365 днів.


Quote
Виктория-3
Деякі строки призупинені на час воєнного стану.

Це стосується і строку 365 днів.
Спасибо

Но все же для себя хочу разобраться: если бы не было ВС - можно ли в март включить ПН от 24.03.2022 ?.?
Ну не могу я понять как этот срок отсчитывается
Як на мене, то при своєчасній реєстрації податкової накладної за березень, період її включення з березня по лютий наступного року, тобто 12 місяців, тобто 365 днів. Дека за лютий до 20 березня.
Quote
FyDD
Но все же для себя хочу разобраться: если бы не было ВС - можно ли в март включить ПН от 24.03.2022 ?.?
Ну не могу я понять как этот срок отсчитывается

Можете.
Колись в ЗІР було розяснення на цю тему. Суть така, якщо 365 днів це - 23.03.2023, то граничний термін відображення - дека за березень 2023, яка подається до 20.04.2023.
В нас дека подається за місяць а не по днях, тому логічно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027200000000005