Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДВ умовний продаж є?

Відправлено користувачем natalka_l 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір,
потрібний "свіжий" погляд на проблему і Ваші думки)

Придбана земельна ділянка (аукціон).
Сплачено винагороду оператору торгів з ПДВ (умови аукціону). Так як суми різноманітних супутніх/додаткових витрат дуже великі (35% вартості зем.ділянки), прийнято рішення в БО включити їх до первісної вартості ділянки, в т.ч. і винагороду оператора торгів (ту суму що без ПДВ), оскільки її чітко можна ідентифікувати і вона безпосередньо відноситься до придбаного лоту.
При введені зем.ділянки в експлуатацію (Прийняття на облік), моя "чудова" програма BAS КУП самостійно автоматично нарахувала "умовний" продаж по ПДВ.
Я то сама до такого не додумалась, ну і що що операції з землею при певних умовах не оподатковуються ПДВ, зем.ділянка має використовуватись в госп.діяльності (на ній буде бу-во з подальшим ви-вом, або здачею в оренду збудованих обєктів).
Блін, але ж хтось прописав такий алгоритм в програмі, і я задумалась і "зависла" )))
Хто що думає, має бути умовний продаж чи ні?
Ну а якщо я цю винагороду оператора виключу з вартості зем.ділянки і просто віднесу на витрати періоду, тож є право на ПК і все-рівно що ця винагорода повязана з придбанням зем.ділянки (яка не є обєктом оподаткування ПДВ)?
думаю, не треба- хоч в нюанси оподаткування землі і не занурювалась
Ви коли вводили в експлуатацію ( ну і приходували на 15) - прописали ж в оподатковувану? хоч і без ПДВ ділянка?
Я би теж включала послуги в вартість ділянки

1С чудить іноді, а умовний продаж- то тільки якби були неоподатковані операції саме з продажу, але ніяк не з купівлі. Введення в експлуатацію- то ніякий не продаж
Теоритично ПДВ може зявитися (не рахуючи продаж ділянки без ПДВ) на частину амортизації в тих періодах, коли у Вас зявиться неоподатковувані продажі/виробництво, і в процесі буде задіяна і ділянка.- і то, якщо ділянка амортизується (земля наче ні, не знаю)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024199999999999