Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вітаю!
Подали пояснення на розблокуваня зареєстрованої ПН на послуги оренди, отримали рішення про відмову через невідповідність одиниць виміру в ПН (квадратний метр) та акті надання послуг (грн).

Чи можна виправити ситуацію, подавши скаргу з вірни актом?
А який у Вас вибір? Друга спроба лише через скаргу. Пишете, що було допущено помилку. Якщо помилка в акті, то прикладаєте вірний акт, якщо помилка в ПН, то вказуєте, що після розблокування буде зроблений РК.
Дякую, так і робимо. В скарзі зазначу, що в акті помилка, терміново зробили вірний, долучили до скарги. Також напишемо, що лише ця помилка не є перепоною для ідентифікації реальності здійснення операції описаної в поясненні та скарзі


Добрий день! Вибачте, що втручаюсь. Я не можу знайти хто працює з орендою, а тут прочитала вашу ситуацію. В мене аналогічна ситуація з блокіровкою ПН. У мене до вас запитання: ви подавали таблицю даних платника ПДВ? Яку колонку ви раніше заповнювали :
4"реалізація" чи 3 " придбання"? Два рази звонила в податкову-один раз кажуть -4, другий раз -3. Якщо буде змога, прошу відповісти-335369@ ukr.net Завчасно дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000473