Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Прошу допомоги імпортерів

Відправлено користувачем wabaw111 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Протягом 2021-2022р.закуповували товар в Польші.З нашої податкової прийшов лист або поляки дають платіжку про сплату податку на прибуток(чи щось інше з доходу т.д.) або я доплачую прибуток за нерезидента 30%.Хтось з таким стикався? І чіткої відповіді -запиту що за документ має бути від поляків від нашої ДПС немає,є рекомендована довідка не встановленої форми.Проте чітко описано що маю відобразити РІ і донарахувати собі дохід і сплатити 3% по уточнюючому
Мається на увазі 30%-ва податкова різниця?

А ваш партнер є в цьому переліку?

[zakon.rada.gov.ua]

Якщо так і якщо ви не відображали цю податкову різницю та не підтверджували ціни згідно ст.39, то єдиний вихід - довести, що ваш нерезидент платить податок на прибуток у Польщі.

Про це пишуть податківці у відповіді на запитання 6 УПК, затвердженої наказом Мінфіну від 14.05.2021 № 266.

Хай візьме таку довідку в своїй податковій інспекції за відповідний рік.
ДПС запропонувала надати довідку,але що саме там вказати і зразка немає,а полякам незнаю як пояснити що я хочу від них


Я щось не можу зрозуміти про що цей перелік?Польшу та Великобританію знайшла в цьому переліку,я з цих країн імпортувала товар.Тобто купляючи там товар я повинна щось ще у нас сплачувати?
Quote
Виктория-3
Мається на увазі 30%-ва податкова різниця?

А ваш партнер є в цьому переліку?

[zakon.rada.gov.ua]

Якщо так і якщо ви не відображали цю податкову різницю та не підтверджували ціни згідно ст.39, то єдиний вихід - довести, що ваш нерезидент платить податок на прибуток у Польщі.

Про це пишуть податківці у відповіді на запитання 6 УПК, затвердженої наказом Мінфіну від 14.05.2021 № 266.

Хай візьме таку довідку в своїй податковій інспекції за відповідний рік.
Це перелік що нерезиденти отримали прибуток не в своїй державі,але в моєму випадку поляки отримали дохід у себе в державі.Я придбала товар в Польші і в Україну ввезла
запит був по 140.5.4:
140.5.4. на суму 30 відсотків вартості товарів, у тому числі необоротних активів (крім активів з права користування за договорами оренди), робіт та послуг (крім операцій, зазначених у пункті 140.2 та підпункті 140.5.6 цього пункту, та операцій, визнаних контрольованими відповідно до статті 39 цього Кодексу), придбаних у:нерезидентів, організаційно-правова форма яких включена до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України відповідно до підпункту "г" підпункту 39.2.1.1 підпункту 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 цього Кодексу, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок), у тому числі податок з доходів, отриманих за межами держави реєстрації таких нерезидентів, та/або не є податковими резидентами держави, в якій вони зареєстровані як юридичні особи.

перелік ось [zakon.rada.gov.ua]-п#TextРеспубліка Польща

komandytowa

S.K.

Партнерство з обмеженою відповідальністю

Limited Partnership

partnerska


Професійне партнерство

Professional Partnership

komandytowo-akcyjna

S.K.A.

Акціонерне партнерство з обмеженою відповідальністю

Partnership Limited by Shares

jawna

S.J.

Повне партнерство

General Partnership

prawa cywolnego

S.C.

Просте партнерство

Civil Partnership

z Komandytowa

Sp.zo.o.S.K.

Партнерство з обмеженою відповідальністю

Limited Partnership

z Jawna

Sp.zo.o.S.J.

Повне партнерство

General Partnership

дивіться- якщо Ваш нерез з Польщі має організаційно-правову з переліку, то навряд Він платить податок на прибуток по повній ставці/ Довідка- то звічайна апостильована довідка польського типу мінфіна чи кто в них там видає- про нерезиденство та ставку податку/
Скоріш за все вони платять менше, тоді Вам надо як прописано в 140 НКУ- надати документацію по правилах трансфертного- 39 стаття. Самі таку документацію не напишете- треба замовляти, коштує від 50 тис грн, тому треба прорахувати при роботи з такими нерезами- що дешевше- зняти 30% собівартості, замовити трансфертну, або написати самій/

Я в цьому постийно- кожного року надаю звіт з трансфертного по 39 статті та замовляємо/частину сама пишу документацію Різніця між 39 статтею та 140 тільки в сумі- якщо більше 10млн/150 млн ще подаєте і щорічний звіт, якщо менше- тільки документацію по запиту/
суть документації- довести звичайність ціни, користуючись методологією, прописаною в 39 статті. Якщо доводите- нічого не коригуєте/
тобто якщо мій постачальник "Sp.zo.o.", то я маю надати документацію по правилах трансфертного ціноутворення? Вперше маю справу з імпортом, навіть не знала цього moody smiley
і ще...якщо від податковоїне було ніяких запитів, то я можу нічого їм не подавати?
Вірно,- без запиту не подаєте. Або по 140 в комплексній теж перевірять, хоча з практики- заздалегідь документацію не роблю, є багато шансів проскочити) І Ви ж розділяйте 39 та 140 статті ПКУ, там від сум, якщо по 39- ще і річний звіт і в комплексній не чіпають- тільки перевірка тцо . Там взагалі купа нюансів- треба мати уявлення про трансфертне ціноутворення- або гугліть, а краще на семінар сходити раз
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039599999999995