Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

декларація з ПДВ при екпорті послуг

Відправлено користувачем spbif 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт. ФО-П 3 гр 3%+ПДВ надає послуги з оброблення даних через Інтернет для нерезидента з місцем постачання - за межами території України (ст. 186.3в ПКУ). Допоможіть, будь ласка, з вирішенням таких питань:
1. Чи потрібно складати податкову накладну?
2. Як заповнити декларацію з ПДВ, якщо є тільки операції з експорту послуг? Чи потрібно заповняти додаток 5 і як?

Дякую за допомогу.
1. Ні
2. Заповнюєте рядок "постачання послуг, що не є обʼєктом оподаткування ПДВ згідно з п. 186.3.", тільки ця особливість.

Сподіваюся, податковий кредит вам непотрібно буде розподіляти по ст 199.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0003780000000001