Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Обов'язкова реєстрація в Електронному суді (Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі)

Відправлено користувачем Tulip 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! До 18.10.2023 р. юрособи повинні зареєструватися в електронному суді. Мають зареєструватись юридичні особи ось тут: [id.court.gov.ua] . Закон, на підставі якого вносяться ці зміни, набрав чинності 21.07.2023, але вводиться в дію 18.10.2023: [zakon.rada.gov.ua] Можливо хтось вже реєструвався чи має рекомендації щодо цього від юристів (треба чи не так уж і треба)) ?
Якшо у вас є якісь судові спори - чи ви відкривали, чи на вас,
то думаю обов'язково - тоді можна не їздити в суд, а по зуму
"відвідувать" засідання і бачити всі документи додані до заяви,
повістки, ухвали і т. п.
От питання - а якшо таких спорів нема то чи обов'язково?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! Намагались вже кілька разів зареєструвтися за цим посиланням за допомогою підпису дитектора. На електронку приходить код підтвердження. Після заповнення всіх полів, введення коду підтвердження і натискання "підтвердити" ... все обнуляється, спливає повідомлення: Bad getaway ... Як реєструватись не розумію. Якщо в когось вийшло, будь ласка поділіться досвідом


Ось і у мене таке саме питання, може не треба)) Але в Законі написано про "обов'язок"
II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через 90 днів з дня його опублікування, крім:

підпункту 1 пункту 2 та підпункту 1 пункту 3 розділу I цього Закону в частині обов’язкової реєстрації юридичними особами (приватної форми власності) електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, які вводяться в дію через сім місяців з дня опублікування цього Закону;

Я так розумію, що є запас у сім місяців
ira_478 ! Так само було і в мене, поки не перейшла в анонімний режим ( Ctrl+Shift+N).І тоді все гуд.
Пробувала через анонімний режим - не вийшло. Схоже Windows 7 їм не подобається. Зареєструвались з планшета
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027200000000005