Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги, дорого дня. Може хтось підскаже відповідь на питання, бо не можу знайти на неї відповідь. Імпортуємо у нерезидента тех. підтримку, яка у нас іде на 23 рахунок та нараховуємо ПДВ на імпорт послуг. В березні 2022року імпортували ці послуги від нерезидента. Через те, що реєстрація податкових накладних технічно стало можлива тільки наскільки пам'ятаю з червня 2022р., то податкові накладні на імпорт послуг за 03.2022р. були зареєстровані до 15 липня 2022р. (на той час це вважалося вчасно зареєстровані). Була подана декларація з ПДВ за березень 2023 року у липні 2022р., де показані Податкові зобов'язання за ці періоди по імпорту послуг. Податковий кредит по таким податковим накладним ми показали в декларації за липень 2022р. (тобто в місяці реєстрації таких ПН), а не в декларації за 03.2022р. Чи є це помилкою? Смущає зараз, що ці ПН вважаються в той час своєчасно зареєстровані, а по п. 198.2 ПКУ в ПК ставимо за датой складання при умові її реєстрації. Тобто по імпорту послуг ПК, я так розумію, при своєчасній реєстрації ставиться в періоді ПЗ по деці з ПДВ, а не тоді, коли заманеться. Дякую
Все правильно ви розумієте.
Якщо реєстрація не відбулася своєчасно, доплатите ПДВ з імпорту послуг у тому періоді, коли виникли ПЗ, штраф, і т.п., а податковий кредит - у поточному періоді

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Але, в минулому році такі податкові накладні вважалися вчасно зареєстровані, якщо зареєстровані за період 02-05.2022р. до 15 липня 2022р., тому і виникли сумніви. Просто згідно п.32-2 ПКУ перехідних положень я мала право віднести на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, складених (отриманих) платником податку за операціями з придбання послуг, відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"." Але я цього не зробила, тому і подаваля декларації, де показувала ПЗ за відповідні місяці 2022р., а вже в ПК включала в місяці реєстрації , тобто липень 2022р.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029300000000002