Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нова звітна по Зведеному ПДФО/ЄСВ - додаток Д1

Відправлено користувачем varvara_26 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
в мене чомусь не подавався звіт по ПДФО/ЄСВ з кейсом коли одна людина працювала в місяці і як штатнік, і як ЦПХ (вірніше, ГІГ, але то суті не міняє). Людина звільнилась 5 вересня, а 9 вже підписала ГІГ контракт. Відповідно, проставила 2 рядками з разними кодами -1 та 26 , днів перебування проставила 5 для штатніка, та 22 для ГІГа. Контроль видавав помилку Кількість календарних днів перебування у трудових /цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця' кількість днів внесено за звітний місяць більше ніж в одному рядку з ознакою '0', крім ЗО з кодами 42,43,44,45,50. Оскільки не мала часу розбиратись, прибрала дні перебування для ЦПХ. Думала, почитаю матчастину та подам звітну нову, ще є час. А в звіті ЄСВ/ПДФО я так розумію, звітна нова не прокатить, треба тільки через 0/1 вилучення/включення. Тобто, я маю зараз подату звітну нову тільки на цю людину, вилучити рядок с ЦПХ з непроставленими днями перебування та включити з проставленими? тобто, мій кейс крім як через уточнення ніяк не подати? чи то я туплю, і дні по ЦПХ не проставляють взагалі,
А в додатку 5 ви показували ці рухи?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А в додатку 5 ви показували ці рухи?!

так, звичайно. Додаток 5 прийнявся


і відповідно в 1ДФ тед 2ма рядками, теж все ОК, Чомусь тільки ці дні не хаває
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027200000000005