Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.

Маю таке питання. Підприємство не працює від початку 2022. Подаю нульові звіти, за ПДВ нульові або інколи є кредитові.
За 2022 рік було кілька невчасно поданих декларацій і в 2023 вони склали за ними ППР, які я побачила із особистого кабінету і сплатила.

Зараз вже давно все подається вчасно, але я заходжу і раптом знову бачу ППР. Про що вона побачити в кабінеті неможливо - там лише нарахування і номер/дата ППР в розділі стан розрахунків з бюджетом. В мене таке відчуття, що вони вже малюють їх просто нізвідки, але я не можу ні оскаржити, ні хоча б побачити суть претензій. За адресою підприємства нікого немає, там все закрито, тобто якщо вони щось відправляють, я цього не отримую. В мене раніше це були дуже рідкі випадки, а зараз, подаючи пусті звіти я маю отаку халепу вже який раз.

Є якісь способи отримати самі ці ППРки хоча б на електронку, аби розуміти законність претензій?
Можна перетелефонувати у вашу податкову до інспектора шо веде ПДВ.
І спитати про зміст ППР або попросити надіслати вам електронкою.

Взагалі-то через кабінет можна подати заяву на згоду отримувати
у вхідні/вихідні документи подібні повідомлення - спитайте у інспектора
як це зробити.

І ще момент - якшо ви з 2022-го подаєте деки без зобов'язань вам точно
досі не анульовано платника ПДВ?! Перевірте в облікових даних платника
в кабінеті(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую за відповідь!

Заяву на згоду отримувати документи знайшла відправила.

Перевіряла. Як платник ПДВ не анульований. Останні зобов'язання подала в червні 2022. З того часу у мене там висіла невеличка сума кредиту, ну і десь раз в кілька місяців невеличкі кредитові операції додавалися (зі сплати комуналки, яку не вдалося відключити повністю). От якраз штрафи звідти оплатила.

Я правильно зрозуміла, що ці кредитові операції їх мало цікавлять і вони орієнтуються саме на відсутність зобов'язань? Протягом року? Тобто, щоб зберегти платника ПДВ потрібно хоч щось продати хоч би і самій собі?


Так - користайтесь їх неорганізованістю чи обмеженим ресурсом
і задекларуйте собі хоч краплину зобов'язань, якшо є ліміт і кошти
на СЕА і тоді ще рік спатимете спокійно.

Те шо ви подали заяву - то ж для наступних документів. Попередні
навряд чи надішлють - треба телефонувати інспектору.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Можна перетелефонувати у вашу податкову до інспектора шо веде ПДВ.
І спитати про зміст ППР або попросити надіслати вам електронкою.

Взагалі-то через кабінет можна подати заяву на згоду отримувати
у вхідні/вихідні документи подібні повідомлення - спитайте у інспектора
як це зробити.

І ще момент - якшо ви з 2022-го подаєте деки без зобов'язань вам точно
досі не анульовано платника ПДВ?! Перевірте в облікових даних платника
в кабінеті(((

мені на анулювали, з травня 2022, навіть дзвонила і намагалась зясувати, печерська Київ, потім плюнула і здала заяву лютим 24, на самостійне анулювання, анулювали тим же днем
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031700000000001