Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перехід ТОВ зі спрощеної системи на загальну

Відправлено користувачем NataliV 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Дуже потрібна допомога. ТОВ-провайдер телекомунікаційних послуг на 3 гр. єдиного податку 5% отримало листа від податкової, що рішенням від 20.03.24 нам анульовано єдиний податок (причина -діяльність по КВЕДу 61.10) і що з 01.04.24 ми переведені на загальну систему. Я з загальною системою майже не працювала, тому дуже потребую допомоги. Скажіть, будь ласка, які мої дії:
1) обіг за останні 12 місяців більше 1 млн грн, тому я сьогодні подава заяву 1-ПДВ, щоб з 01.04 стати платником ПДВ
2) у мене є залишки матеріалів. Я правильно розумію, що на витрати вони попадуть, коли я їх використаю у виробництві ( вже будучи на загальній системі)? по ПДВ по ним нічого не виникає? Теж саме із основними засобами, продовжую їх використовувати і суму амортизації відношу на витрати на загальній системі?
3) на початку року були нараховані дивіденди засновникам фіз.особам, податки з них перераховані. Самі дивіденди ми розбили і їм платимо до кінця року раз на місяць. Тут все залишається?
4) наші покупці - абоненти інтернету, на 01.04 у них є аванси, є борги. Що тут робити з ПДВ?
5) є заборгованість та аванси перед постачальниками - теж не розумію як з ними бути((
Можливо, хтось з таким стикався і у когось такий же вид діяльності. Дуже потребую допомоги та як все це провестив 1С 8 BAF (8.3.19.1529) . Не безкоштовно, звичайно) Напишіть мені, будь ласка. Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023200000000001