Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помогите найти ссылку..

Відправлено користувачем Пончик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Для субъектов малого предпринимательства (физические или юридические лица с годовым валовым доходом не выше 70 млн грн и средней численностью работающих за календарный год не более 50 человек) — 5 рабочих дней (для налоговиков — 10).

Нигде не могу найти в законодательстве ссылку на эти 70 млн..

Спасибо!



Люблю тебя, моя страна
На проведение плановой проверки юридического лица.У нас обороты до указанной цифры и численность до 50 чел. Сами налоговики подтверждают,что такие предприятия районная ГНИ может проверять только 10 рабочих дней. И в интернете я нашла консультацию,цитату из которой привела в своем вопросе.Но законодательного подтверждения найти не могу.Интересует именно ссылка на границу до 70 млн.
Спасибоsmiling smiley)



Люблю тебя, моя страна
ЗАКОН
Про державну пiдтримку
малого пiдприємництва
( Iз змiнами, внесеними згiдно iз Законом
N 523-VI вiд 18.09.2008 -
набирає чинностi з 07.10.2008 р.)
Цей Закон визначає правовi засади державної пiдтримки суб'єктiв малого пiдприємництва незалежно вiд форми власностi з метою якнайшвидшого виходу iз економiчної кризи та створення умов для розширення впровадження ринкових реформ в Українi.
Стаття 1. Поняття суб'єктiв малого пiдприємництва
Суб'єктами малого пiдприємництва є:
фiзичнi особи, зареєстрованi у встановленому законом порядку як суб'єкти пiдприємницької дiяльностi;
юридичнi особи - суб'єкти пiдприємницької дiяльностi будь-якої органiзацiйно-правової форми та форми власностi, в яких середньооблiкова чисельнiсть працюючих за звiтний перiод (календарний рiк) не перевищує 50 осiб та обсяг рiчного валового доходу не перевищує 70 млн гривень. ( Абзац третiй частини першої статтi 1 в редакцiї Закону N 523-VI вiд 18.09.2008 )
Середньооблiкова чисельнiсть працюючих визначається з урахуванням усiх працiвникiв, у тому числi тих, що працюють за договорами та за сумiсництвом, а також працiвникiв представництв, фiлiй, вiддiлень та iнших вiдокремлених пiдроздiлiв.

Закон №2063-III від 19.10.2000 (редакція на 18.09.2008)
"Про державну підтримку малого підприємництва"
Автор "Верховна Рада України"

Документ взято із системи "Парус-Консультант"


Олена,я вас просто обожаю!! СПАСИБО!!! smiling smiley) Огромное!



Люблю тебя, моя страна
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000296