Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи можна давати на витрати всю суму, що йде на ремонт орендованих легкових авто? Чи списувати все ж 5% від балансової вартості осн. засобів на початок року?
Бензин 50% -на витрати? І чи в ці 50 % враховувати суму по номах списання палива? А ПДВ всю суму в податковий кредит?
Чи писати шляхові листи для таких авто?
І чи потрібні товаро-транспортні накладні? Авто використовують для господарських потреб(перевозять товар до клієнта)
Допоможіть правильно вести облік по авто, наперед дякую..
GalynaS Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> > Бензин 50% -на витрати? ДА
І чи в ці 50 % враховувати
> суму по номах списання палива? ДА
А ПДВ всю суму в
> податковий кредит? ДА
> Чи писати шляхові листи для таких авто? ДА
> І чи потрібні товаро-транспортні накладні? НЕТ
Дякую, а що з витратами на ремонт?...


Вы имеете ввиду ВР? Я не ставлю. Договор нотар. заверен? Я где-то читала что можно вроде 50%.Посмотрите Закон о прибыли.Не буду утверждать в этом вопросе.
договір на рік і не завірений нотаріально, до року ніби не потрібно завіряти
для витрат на ремонт немає обмежень чи винятків, крім доведення їх зв'язку із господарською діяльністю...

Сашко Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> для витрат на ремонт немає обмежень чи винятків,
> крім доведення їх зв'язку із господарською
> діяльністю...


интересно.А можно по-подробнее? Все свои расходы на ремонт арендованного авто я могу отправить в ВР?
діє загальна норма - у межах 10%

если не заверен договор нотариально то ничгео этого у вас нет - ни вр, ни нк smiling smiley
...если не заверен договор нотариально то ничгео этого у вас нет - ни вр, ни нк

А де можна про це почитати?
У меня тоже не заверен, но аудиторы(конечно не авторитет для налоговой) придрались только к страховке. А про бензин ничего не говорили. Говорят, что недействительный договор без заверения.
в ЦК
Да, договор не действителен
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000294