Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

декларация о валютных ценностях

Відправлено користувачем Dilya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
добрый день, подскажите пожалуйста как сдавать деку о валютных ценностях, надо будет 2 числа уже этим заняться так как ожидаются поставки. в начале месяца по импорту, таможня требовать будет. сам алгоритм- 1. сдаю две декларации в налоговую, а потом........... забыла помню что в НБУ что то платить надо было и что то у них забрать а что не помню, может кто подскажет?
у меня предоплата висит так что валюта на счету моих поставщиков моя висит
и все таки, я оплатила иностранным поставщикам предоплату, товар еще не пришел,срок 90 дней тоже еще не прошел, я должна вообще сдавать деку о валютных ценностях? или же мне просто получить справку об отсутствии валютных ценностях


Декларацию о валютных ценностях Вам сдавать не нужно, так как предоплата отображается в 5 разделе "Информационные ведомости". А если заполняется только раздел 5 , то сдавать не нужно

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 08.10.2003 р. N 15657/7/23-5317
Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі


Щодо надання роз'яснення з окремих питань валютного законодавства

5. Щодо відповідальності суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності за подання даних, які містяться у V розділі Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами.
Декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності за формою Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.12.95 N 207.
У розділах II - III зазначеної Декларації відображаються валютні кошти та товари, що знаходяться за межами України з порушенням термінів розрахунків, встановлених статтями 1 і 2 Закону України від 23.09.94 N 185/94-ВР "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті".
Розділ V Декларації, в якому відображаються дані про проведені поточні операції у сфері зовнішньоекономічної діяльності, зокрема і про валютні кошти та товари, повернуті з порушенням законодавчо встановлених термінів, носить лише інформаційний характер.
Отже, враховуючи те, що в розділі V Декларації міститься інформація про валютні цінності, які повернуті на Україну, то згідно з пунктом 2.7 Положення про валютний контроль, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 08.02.2000 N 49, неподання або несвоєчасне подання резидентами України декларації (за відсутності валютних цінностей та майна за межами України) не тягне за собою застосування фінансових санкцій.

Скорее всего Вам нужна "Довідка про відсутність за межами України валюних цінностей".
Если у вас была только предоплата за товар и вы ждете поставки - Вам надо получить "справку об отсутствии валютных ценностях за границей"- это для таможни, кстате срок 90 дней-теперь 180 с 01.01.08г.
Да, если предоплата, однозначно "Справка об отсутствии". Заполняете ее,дата- на 01.07.08. Дату заполнения ставите текущую. Относите в валютный отдел налоговой инспекции.Спрашиваете,когда можно забрать. Когда получите,в банк копию передаете



Люблю тебя, моя страна
А срок действия Справки тоже 180 дн.?
Действует в течение одного квартала, до 15 числа следующего.
А на основании чего ее в банк нести? Раньше это было прописано в инструкции к декларации (тогда банк контролировал), а сейчас из инструкции требование уведомлять банк убрали. Вы все еще носите?
У меня банк не требует.
Где-то прописано, что именно до 15 числа действует?
Я не знаю где прописано, но мы постоянно с ними работаем. И по логике: она делается 15 дней, если подать 1-получите 15. А какую использовать это время? На таможне проблем никогда не было.
у нас банк не требует, справка для Таможни
Згідно з пунктом 3 Наказу ї207, обов'язкове декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності за наведеною формою щоквартально в терміни, встановлені для подання квартальної та річної бухгалтерської звітності, а спільними підприємствами з іноземними інвестиціями - щоквартально до 20 числа наступного місяця за звітним кварталом і у терміни, встановлені для подання річної звітності. Пунктом 5 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого Постановою КМУ від 28 лютого 2000 р.ї419, встановлено, що квартальна фінансова звітність подається не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, а річна - не пізніше 20 лютого наступного за звітним року.

аналогично - справка об отсутствии

т.е. действует до 25 числа
А в нашей налоговой, если хочешь получить справку, нужно сдавать даже пустую (5раздел) деку!
Подскажите, пожалуйста, для экспорта в марте месяце, мне нужно сдать "Довідка про відсутність за межами України валюних цінностей" на 01.01.09 или на 01.03.09?

******************************************************
Давайте жить дружно и помогать друг другу! winking smiley
где-то написано про сроки выдачи справки?
Я знаю, что она делается в течение 10-ти дней, в особых случаях-30дней?
ГДЕ ЭТО НАПИСАНО?
Пожалйста, очень нужно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999