Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ОС 2 группы не эксплуатируем, как с амортизацией?

Відправлено користувачем Инфузория 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго времени суток!
Ситуация такая:
ОС 2 группы после переезда в новый офис не эксплуатируется.
1) Бух. амортизация начисляется, а налоговая нет?
2) Как в 1С (7.7. Предприятие) сделать, чтобы на него налоговая амортизация не начислялась?

Спасибо.
В н\у амортизация начисляется до достижения бал.стоимости 2гр. 0грн
А если мы не эксплуатируем ОС, разве можно продолжать амортизировать?


Я читала, что на налоговую амортизацию 2 -4 группы "используется-не используется" не распространяется. Только реализация уменьшает группу. А то у меня была проверка ГНИ, так пытались залезть в амортизацию.
8.4.6. У разі виведення з експлуатації окремих фондів груп 2, 3 і 4 з будь-яких причин (крім їх продажу) балансова вартість таких груп не змінюється.

Зворотне введення таких основних фондів в експлуатацію після проведення їх ремонту, реконструкції та модернізації збільшує баланс групи тільки на суму витрат, пов'язаних з цими роботами.


п.с. що значить не експлуатується? Є акт про виведення з експлуатації чи ви перевели ці ОЗ до невиробничих?

могу выслать консультацию по консервации ОС

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ляля-Оля, я Вам в личку адрес выслала, вышлите, пожалуйста.

Galla, дело в том, что в новом офисе кондиционер не нужен - свой есть, а что с этим делать - не знаю.
Инфузория Автор рядків:
-------------------------------------------------------
дело в том, что в новом офисе кондиционер
> не нужен - свой есть, а что с этим делать - не
> знаю.


можливо продати або дійсно перевести на консервацію. Тоді і в б/о не треба нараховувати амортизацію

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029099999999993