Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПФ штрафует за давно не сданые отчеты?

Відправлено користувачем Фокси 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброе утро! Такрй вопрос: в прошлом июле как-то не сдали отчет в ПФ (не пустой), теперь хотят штрафовать, а нет ли срока давности для такого штрафа? И еще, мне девочка парила, что штраф -10% от суммы начислений, а по-моему все же 170грн...
г-г. Есть срок давности 2 мес. Но это не то. 170 грн 100%
А 2 месяца для чего срок? Тоже что-то такое помню...
Так шо, таки оштрафуют, гады?


Пенсиооный самый злобный фонд! Оштрафуют и имеют право. Закон про пенсионное обеспечение предусматривает штраф 10%, от суммы начисления, без срока давности. Сама на это нарывалась, и к начальству ПФ ходила и в законах копалась. Увы, 10%.

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
И самое обидное, что бюджет не пострадал же! Взносы начислены и перечислены, просто отчет не сдан вовремя!

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
Сделайте вид, что то была пустышка, а эти суммы проведите как исправление ошибки

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Тоже думала... А если проверко?
Фокси Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Тоже думала... А если проверко?

ну шо проверко.... схавает, куда денется...
Ну абшыблись вы, ну бывает, ну шож... ну думали, шо в том месяце зарплаты не было.... а она была, оказывается...
Но это выглядит правдоподобно, если предприятие маленькое и ЗП там начисляется больше для вида.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я такое сделала в Дарницком районе. Инстпекторша пожала плечами и приняла отчет smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Гыы.. прикольненько! Посоветуюсь с диреком, пасиб!
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Сделайте вид, что то была пустышка, а эти суммы
> проведите как исправление ошибки


Ф за несданную пустышку что? Извините, что вопрос в двух ветках - очень надо.
Tofik Автор рядків:
-------------------------------------------------------

> Ф за несданную пустышку что? Извините, что вопрос
> в двух ветках - очень надо.


170 грн

А про 2 месяца это не из этой оперы? И есть ли у них срок давности?
Поднимаю тему - может кто ответит?
Моне просто повезло или она проделала такой фортель давно. Киевские пенсионщики сдерут за неподачу 10% без вариантов+170 грн админштрафа. Срока исковой давности по этому нарушению нет.
Впрочем, вам тоже может повезтиsmiling smiley Мне и моим знакомым бухгалтерам не повезло...

Из закона про пенс. обеспечение:
5) за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку та іншої звітності, передбаченої законодавством, до територіальних органів Пенсійного фонду накладається штраф у розмірі 10 відсотків суми страхових внесків, які були сплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період, за кожний повний або неповний місяць затримки подання відомостей, звітності, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі повторного протягом року такого порушення - у розмірі 20 відсотків зазначених сум та не менше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

Из КОАП:
Стаття 1651. Порушення законодавства у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування

Приховування (заниження) суми заробітної плати (виплат, доходу), на яку нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування; порушення встановленого порядку нарахування, обчислення та строків сплати страхових внесків; ухилення від реєстрації або несвоєчасна реєстрація платника страхових внесків в органах Пенсійного фонду України, неподання відомостей про обставини, що спричиняють зміни юридичного статусу страхувальника, порядку сплати ним страхових внесків; порушення встановленого порядку використання та здійснення операцій з коштами Пенсійного фонду України і Накопичувального фонду; неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо страхових внесків, коштів Пенсійного фонду України і Накопичувального фонду або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, та іншої звітності і відомостей, передбачених Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне із правопорушень, зазначених у частині першій цієї статті, -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
Вот что нашла - может, кому пригодится - за 2006 год единщику не нужно было подавать отчет:

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 13.03.2007 р. N 4052/03-20
У зв'язку з численними запитами щодо подання звітності до Пенсійного фонду України платниками страхових внесків повідомляємо.
Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які знаходяться на загальній системі оподаткування, за 2006 рік подають до органів Пенсійного фонду звіт згідно з додатком 25 до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 р. N 21-1 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 р. за N 64/8663 (далі - Інструкція), в якому розрахунок сум страхових внесків здійснюється за ставкою у розмірі 31,8 відсотки.
Останній термін подачі зазначеного звіту за 2006 рік - 2 квітня 2007 року.
Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), річний звіт про нараховані та сплачені суми фіксованого розміру страхових внесків за формою згідно з додатком 26 до Інструкції за 2006 рік не подають, оскільки фіксований розмір страхових внесків законодавством не встановлено.


Как бы теперь от 2007 года отбиться - но ФОП был на общем без деятельности ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035300000000005