Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

4-мтп

Відправлено користувачем ianka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
4-мтп
Не можу знайти бланк звіту про залишки і використання енргетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти 4-мтп- квартальний. Чи його вже не потрібно здавать до 10 числа???
Re: 4-мтп
4-мтп, квартальная отменена приказом госкомтата от 26.06.2008 г. №214. В 2008 году подаются следующие формы, утвержденные этим же приказом
1.1. Річні - зі звіту за 2008 рік:
N 11-мтп (паливо) "Фактичні витрати палива на виробництво окремих видів продукції і робіт";
N 11-мтп (вер) "Утворення та використання вторинних енергетичних ресурсів";
1.2. Періодичні - зі звіту за 2008 рік:
N 11-мтп "Звіт про результати використання палива, теплоенергії та електроенергії"; піврічна;
N 4-мтп "Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти", піврічна;
N 4-мтп (св) "Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти", піврічна;

Какую из них вам надо?
Re: 4-мтп
Навіть не знаю. У грудні 2008 року в статистиці прийняли квартальний 4-мтп і 4-мтп (св) "Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти", піврічна. Виходить, що зараз мені нічого не треба здавать по паливу?????


Re: 4-мтп
Так, виходить, що лишились тільки піврічні, проте, варто уточнити в своїй статистиці.
Re: 4-мтп
Re: 4-мтп
Новые формы введены, а чтоб что-то отменяли не читала.
Re: 4-мтп
Звонила в статистику- месячная , полгода и год.
Re: 4-мтп
За месяц нужно подавать. Это точно.
Re: 4-мтп
Если что, то месячная у нас есть:
[www.dtkt.com.ua]
Re: 4-мтп
Была в статистике теперь за квартал не сдаем, будет полугодовая.
Re: 4-мтп
Опять изменения?
В Бест-Звите не могу найти N 4-мтп "Звіт про залишки і використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти" річну.
Re: 4-мтп
У меня есть бланк, могу скинуть, я свою сегодня поеду здам... сдавать нужно ежемесячно 4-мпт мес. и полугод/год просто 4-мпт...
Re: 4-мтп
В Бест Звіті 4МТП годовую можна найти как за 2 полугодие , я сдавала так.
Re: 4-мтп
lea

Спасибо, выручили smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037