Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налоговая не принимает отчёты

Відправлено користувачем nicka-nicka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шевченковская налоговая не принимает у нас никаких отчётов, нестыковка НК и НО. У нас налоговые накладные есть в наличии, а наши контрагенты не показали в себя НО. Теперь в налоговой говорят, что мы должны обзванивать всех и требовать, чтобы они включили у себя НО? Имеют они право не принимать отчётов, мне кажется, что это их проблема всех искать, с кем у них не сходится

Ніка
Вы правы... однозначно...

***
Говори, що думаєш,
Думай, що говориш...
Надо поджечь налоговую... Оборзели они уже...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Спасибо, но как же сдать отчёты, если они не принимают?Я сделала ксерокопии всех налоговых или почтой отправить? И ещё им не нравится наш юридический адрес, потребовали письмо о наличии юридического и фактического адреса, а фактического нет, сижу в директора вдома и делаю отчёты, в аренду снять пока нет за что

Ніка
cruizer Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Почтой с жалобой

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Примерно так...

07 серпня 2007 року мною, головним бухгалтером ТОВ "А"було подано до ДПІ в ___ районі м.Києва декларацію з податку на прибуток за 9 місяців 2007 року

Посадова особа ДПІ ___ Наталія Володимирівна (каб.110) відмовилася прийняти декларацію, пояснивши це тим, що сума податку не відповідає розміру податкового навантаження, а також відсутній прибуток, з якого сплачується сума держдивідендів , що сплачується до державного бюджету.
Пп.4.1.2. За кону України №2181 „Про порядок погашення зобов”язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами від 21.12.2001р. передбачено, що податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначеної у ній показників, та прийняття такої декларації є обов”язком контролюючого органу.
Висування співробітником ДПІ будь-яких умов з приводу прийняття включаючи зміну показників такої декларації, зменшення або скасування від”ємного значення об”єктів оподаткування тягне за собою дисциплінарну та матеріальну відповідальність. Ждним законом або підзаконним нормативним актом не визначено значення терміну податкове навантаження та не передбачено будь-яких залежностей суми податку від суми валового доходу.
Вважаємо, що посадовою особою Якутко Наталія Володимирівна безпідставно відмовлено нам у прийнятті декларації ...
Абзацем 2 пп.4ю1ю2 вищенаведеного закону передбачено, що у разі якщо посадова особа контролюючого органу порушує норми абзацу 1 цього ж підпункту, платник податку зобов”язаний до закінчення гграничного терміну подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкаденого та повідомленням про вручення, до якої дочучається заява на ім.”я керівника контролюючого органу, складеного у довільній формі. При цьому декларація вважається поданою у момент її вручення пошті, а десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень пп..4.1.7 не застосовується.
Враховуючи вищенаведене, вважаємо за необхідне виконати обов”язок, покладений на нас пп..4.1.2 п.4.1 За кону України №2181 „Про порядок погашення зобов”язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами від 21.12.2001р. Додаємо до цієї заяви декларацію з податку на прибуток за 1 півріччя 2007 рокеу... яку відмовилася прийняти Якутко Наталія Володимирівна.

З повагою


Головний бухгалтер

Додаток оригінал декларації
cruizer Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Почтой с жалобой


cruizer прав на все 100%
а на практике, как правило, все вопросы заканчиваются после того как Вы зачитаете (с выражениемwinking smiley) инспектору,отказавшемуся принять декларацию выдержку из ЗУ2181
"4.1.2. Прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначених у ній показників через канцелярію, чий статус визначається відповідним нормативно-правовим актом. Відмова службової (посадової) особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин або висування нею будь-яких передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється та розцінюється як перевищення службових повноважень такою особою, що тягне за собою її дисциплінарну та матеріальну відповідальність у порядку, визначеному законом.
Якщо службова (посадова) особа контролюючого органу порушує норми абзацу першого цього підпункту, платник податків зобов'язаний до закінчення граничного строку подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкладеного та повідомленням про вручення, до якої долучається заява на ім'я керівника відповідного контролюючого органу, складена у довільній формі, із зазначенням прізвища службової (посадової) особи, яка відмовилася прийняти декларацію, та/або із зазначенням дати такої відмови. При цьому декларація вважається поданою в момент її вручення пошті, а граничний десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень підпунктом 4.1.7, не застосовується.
Платник податків може також оскаржити дії службової (посадової) особи контролюючого органу з відмови у прийнятті податкової декларації у судовому порядку. "

поверьте, они отлично понимают, что их действия незаконны...да, они выполняют устные указания своего начальства, но то же начальство после такой жалобы должно будет начать служебное расследование...
в любом случае Вы не должны никого обзванивать и уговаривать показать НО
Спасибо, но они не только декларацию не принимают, но и коммунальный налог и НДС-ку

Ніка
nicka-nicka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Спасибо, но они не только декларацию не принимают,
> но и коммунальный налог и НДС-ку


ну так действуйте по предложенному Вам сценарию-сначала поговорите с инспектором по-взросломуwinking smiley потом-по почте


а вообще Вы все еще успеваете за 10 дней просто по почте отправить, может для Вас это самый простой вариант (отправить как положено естественно, с уведомлением, описью вложения)
А кто у dас инспектор?
Я так понимаю, что без визы инспектора на отчете к принимающей не соваться?
У меня в прошлом месяце по трем контрагентам нестыковка была. Они не отобразили свои НО.
Инспектор сказала обзвонить их, и если не подадут уточненки, тогда жалобу на них в произвольной форме и приложить копии НН.
У меня ещё смешнее. Я в налоговой яме из-за того, что контрагент не показал вовремя НК (обычное явление),меня заставили писать заявление и предоставитькопии НН(не занизила ли я НО). И сейчас дрючат, чтобы я требовала у контрагента подать по этому поводу уторчненку. ЦИРК
А у меня куча заправок машин налом по чекам, особенно когда в командировках.
Тоже нестыковки НО и НК. Или оплата сотрудниками готеля в командировке.
Представляю,если скажу еще и ксерокопии чеков и АО носить им smiling smiley
Анонімний користувач
Re: Налоговая не принимает отчёты
1 апреля там такого и близко не было . Дайте своему инспектору 100 грн и он подпишет вам отчет
Я вот буду в ГНАУ на приеме у руководства. Хотите и за вас пожалуюсь? smiling smiley))))



Люблю тебя, моя страна
Олегл Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> 1 апреля там такого и близко не было . Дайте
> своему инспектору 100 грн и он подпишет вам отчет

Да что же вы их то коньяком поите, то по 100 гривен раздаете!!!!
Вот они и наглеют.
розкажу один анекдот - зустрілися вовкулак із вампіршою, і покохали вони один одного і народилися у них діти. і жили довго і щасливо і все житя працвали і державній податковій адміністрації.
Я всё больше и больше поражаюсь ответам Олега. За что платить да же 100 грн. За реализацию право налогоплательщика в сдаче отчётности, что ли?
Да мне было бы стыдно дать 100 грн. инспектору, не ужели у вас на стока дёшево продажные инспектора.
Да и вообще платить налоговикам больше налогов чем я считаю нужным не в моём стиле, а кроме вообще и речи не может быть. Просто этим Вы прежде всего не уважаете себя. Из за таких как Вы потом других напрягают.
А еще есть категория бухгалтеров, которые с млн платят по 200 тыс прибыли, соответственно после и планы у налоговой становятся выше.

Крайзер просто СУПЕРРРРРРРРРР!!!!!!!!!! Так держать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000361