Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

автоперевезення

Відправлено користувачем ира 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
автоперевезення
Обчислюємо тариф на перевезення вантажів по-новому

! Вантажним автоперевізникам

Кабінет Міністрів України Постановою від 25.02.2009 р. №226 установив на період до 31 грудня 2009 р., що мінімальний розмір тарифів на перевезення вантажів автотранспортними засобами (крім міжнародних перевезень) визначається шляхом обчислення добутку середньої роздрібної ціни автомобільного пального та коефіцієнтів згідно з додатком до цієї Постанови.

Згідно з вищезазначеним додатком застосовуються такі коефіцієнти для визначення мінімального розміру тарифу на 1 км перевезень відповідно до вартості 1 л автомобільного пального, залежно від вантажопідйомності автотранспортного засобу:

1) вантажопідйомність від 500 до 2500 кг — 0,5;

2) від 2501 до 5000 кг — 0,7;

3) від 5001 до 10000 кг — 0,9;

4) від 10001 до 20000 кг — 1,1.

Мінекономіки зобов’язане починаючи з II кварталу 2009 р. визначати та затверджувати щокварталу показник середньої роздрібної ціни за видами автомобільного пального, яке застосовується для обчислення мінімального розміру тарифів на перевезення вантажів автотранспортними засобами територією України.

Постанова Кабміну від 25.02.2009 р. №226 чинна з 24.03.2009 р.,
детальніше див. у наступних числах «ДК».
Хто може прокоментувати цей лист??????????????????????
Re: автоперевезення
Очередная "дурость"!!!
Re: автоперевезення
в мене автоперевізники бояться вже надавать автопослуги.мені просто цікаво, що буде коли ціна все-таки вийде менше цього самого добутку.як вчинять тоді з почасовою оплатою автопослуг???????7


Re: автоперевезення
А чего именно они бояться? Знаю перевозчиков, которые до сих пор демпингуют цены на услуги (чем думают не знаю...) 1,5 км и это 20т реф....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000313