Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

амортизация в деке по прибыли

Відправлено користувачем malu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Что-то меня мучает вопрос?
В прошлом квартале (4 кв. 2008) внесли ОС в УФ (4 группа) - 50 000 грн..
За 1 кв. 2009 амотрт. отчисления в деке по прибыли составят 50000*15% = 7500 грн.?
Прям аж не верится :-)
С ув.
а ви повірте -smiling smiley, бо це так

Спасибо
Ой какой позитивчик :-)


плиз.....подскажите новичку.никак не могу врубиться по поваоду амортизации....я ФЛПшник на общих основаниях...занимаюсь пассажирскими перевозками.как эту амортизацию применить к себе?.или мне это не "грозит"
Galla Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> а ви повірте -smiling smiley, бо це так


С маленькой ремаркой: это только если эти ОС ввели в эксплуатацию в 4-м квартале.
К сожалению, вам не "грозит", это для юр.лиц., которые платят налог на прибыль. А вы платите НДФЛ. Хотя, наверное, у вас тоже должен быть какой-то порядок учета затрат на ОФ, либо сразу, либо частями. Но я, к сожалению, не знаю.
С ув.
Leo Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Galla Автор рядків:
> --------------------------------------------------
если эти ОС ввели
> в эксплуатацию в 4-м квартале.

Спасибо, ввели, трудились на них, аки пчелки :-)
SV_36 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> плиз.....подскажите новичку.никак не могу
> врубиться по поваоду амортизации....я ФЛПшник на
> общих основаниях...занимаюсь пассажирскими
> перевозками.как эту амортизацию применить к
> себе?.или мне это не "грозит"


якщо у вас є автомобілі (ваші, а не орендовані), які ви використовуєте для здійснення госп.діяльності (пасажирські перевезення), то за умови ведення обліку основних фондів т(акти введення в експлуатацію) ви можете нараховувати амортизацію і зменшувати собі оподатковуваний дохід на підставі тієї ст. 8 Закону про прибуток. Про те що ви можете застосовувати цю статтю, а ще ст. 5 зазначено в Декреті та інструкцї

спасибо!......ФЛПшник основные фонды не ведёт.это наверное только для предприятий?
SV_36 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> спасибо!......ФЛПшник основные фонды не ведёт.это
> наверное только для предприятий?


навіть ФОП може вести облік ОФ, звичайнро якщо вони у нього використовуються у господарській діяльності. Якщо ви списуєте паливо, то чому ви не можете враховувати у витратах і амортизацію. Це не заборонено ні Декретом, ні Інструкцією

\\ФЛПшник основные фонды не ведёт.это наверное только для предприятий?

на общей системе ФОП имеет право амортизацию ставить на расходы по правилам налоговой амортизации для юрлиц.

\\С маленькой ремаркой: это только если эти ОС ввели в эксплуатацию в 4-м квартале.

Почитайте внимательно закон о прибыли, там четко написано, что амортизация на 2-4 группы начисляется не зависимо от ввода в эксплуатацию

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039