Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проплата єдиного податку

Відправлено користувачем Ультрамегасупербух 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи може юридична особа через платіжне доручення проплатити єдиний податок за фізичну особу?
Налоги платят все за себя сами


А я думаю может smiling smiley
Просто правильно указать назначение платежа..
Щас подумаю
Приятно поговорить с умным человекомsmiling smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
налоговая зачисляет платежи по коду ОКПО, в платежке будет стоять ваш код, а не физ лица, ему деньги не зачтутся, а вы через казначейство будуте их долго возвращать
вообще то если в платежке в назначения указать код другого предприятия (предпринимателя) то платеж попадет на их лицевой счет
Теоретически возможно, но не буду рисковать

ПАМ'ЯТКА ПРО ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ДОКУМЕНТІВ У РАЗІ СПЛАТИ (СТЯГНЕННЯ) ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ПЛАТЕЖІВ З БЮДЖЕТУ



у разі здійснення сплати за третіх осіб друкується ідентифікаційний код (номер) платника, за якого здійснюється така сплата, в іншому випадку проставляється знак пробілу:
так и цена вопроса смешная
пусть наличными заплатит
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000001