Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

послуги у неплатника ПДВ

Відправлено користувачем italy 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! У мене виникло питання з яким не можу дати ради. Минулого року у липні м-ці фірма заключила договір з ФОП на надання інформаційних послуг на 20 місяців. У липні минуло гороку ми заплатили всю суму за послуги 10000 грн з ПДВ. 1666,66 пішло у ПК. З серпня нам давали акти по 500 грн за м-ць з ПДВ, 416 грн ставила на 92 рах. З січня м-ця цього року ФОП став неплатником ПДВ. На яку суму він повинен давати акт щомісяця на 416 грн чи на 500 грн? І як я маю ці акти проводити?
А как вы платили неплательщику НДС с НДС?
он же не даст вам НК, поэтому вы должны были закрывать 500 грн. без ндс каждый месяц


Акты должны быть по 500 грн. Просто теперь у Вас будет на 92 счет уходить вся сумма - 500 грн.

_____________________________________________________

Любую сложную вещь можно описать простыми словами. smiling smiley
Интуиция - поразительное чутье, подсказывающее женщине, что она права, независимо от того, права она или нет.
и еще, возможно, стоило бы скорректировать НК на оставшуюся с января этого года сумму контракта.

_____________________________________________________

Любую сложную вещь можно описать простыми словами. smiling smiley
Интуиция - поразительное чутье, подсказывающее женщине, что она права, независимо от того, права она или нет.
glavbuh Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> и еще, возможно, стоило бы скорректировать НК на
> оставшуюся с января этого года сумму контракта.

Думаю, что не надо корректировать, т.к. у italy НК был по первому событию, т.е. в июле, и НО у теперешнього неплатильщика тоже было в июле...

а корегувати ПК це обовязково? він ж мені не дасть розрахунок корегувань.
да я вот тоже сумлеваюсь с корректировкой, но наши налоговики горячо любимые могут посчитать иначе smiling smiley

_____________________________________________________

Любую сложную вещь можно описать простыми словами. smiling smiley
Интуиция - поразительное чутье, подсказывающее женщине, что она права, независимо от того, права она или нет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034300000000001