Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Продажа с убытком

Відправлено користувачем Moroshka2000 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
чем черевата продажа товара с убытком, причем регулярно одному контрагенту ?
да я понимаю что обычные цены будут трясти, я вот только думаю как быть ?
Не часто бывают отгрузки на диллеров с такими скидками, что уходим в убыток...как правильно поступить, тем более что у нас вообще часто идет продажа со скидками...я делаю приказы ссылаясь на постоянность покупателя или еще чего-нибудь - но в убытки обычно не уходим, а тут на тебе.
Если по убыточным сделкам я на прибыль и НДС буду относить суммы себестоимости?


Re: Продажа с убытком
Якщо Ви продаете товар нижче собівартості, потрібно виписати ще под. накладну на різницю між собівартістю та продажною ціною.
а там где одержувач кого я в таком случае пишу
А если не соответствие обычной цены то что???
Ничего smiling smiley

п 1.20.10 Закона о прибыли- доначисление д.б. по процедуре установл. законом для косвенных методов... Процедура косвенных методов не установлена
Зачем платить больше?

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Продажа с убытком
Шапка та сама.
Тільки в номенклатурі пишеться назва товару і в дужках
(перевищення. звич. ціни над факт. за товар вказ. в под. накладній № ),
в гр. 5 - к-сть та сама, в гр.6 - нічого, в гр.7 - різниця.
и она остается у меня или уходит к покупателю.
Re: Продажа с убытком
Залишається.
Re: Продажа с убытком
два экземпляра
Re: Продажа с убытком
4.1. База оподаткування операції з поставки товарів (послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни, з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, інших загальнодержавних податків та зборів (обов'язкових платежів), згідно із законами України з питань оподаткування (за винятком податку на додану вартість, а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку, що включається до ціни товарів (послуг)). До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу в зв'язку з компенсацією вартості товарів (послуг).

У разі якщо звичайна ціна на товари (послуги) перевищує договірну ціну на такі товари (послуги) більше ніж на 20 відсотків, база оподаткування операції з поставки таких товарів (послуг) визначається за звичайними цінами.


т.е. если сильно хотите насчитать НДС сравните входную цену и реализационную, если она больше на 20% - доначисляете до входной
если нет - ничего не доначисляете (налоговая проверяет именно так)
Kahovka, я правильно понимаю, что если убыток у меня до 20% можно и не доначислять НДС ??
спасибо огромное всем
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032299999999996