Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

здохла лига ( и вот-вопрос по ндс

Відправлено користувачем oleg 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ничего не поменялось -можно занижение обязательств прошлого периода +5% отобразить в текущей деке в составе обязательств и закрыть текущим нк, чтоб не платить живими?
а если то же но периодов с ашипками больше одного?
спасибо
с ув.
можно, только штраф 5% текущим НК не перекрывается - его надо заплатить отдельно

если периодов больше - в следующих текущих или сдать уточненки
ормативки по этому поводу под рукой нет, но по моему мнению, нельзя. а то удобно б было. когда безет боьшой ндс не платить его зная, что в следующем месяце будет дебет. стоимость вопроса - 5%. нет, нельзя.


Вопрос интересный. Я тоже об этом подумываю, но меня смущает- если они "выловят" меня раньше, чем я смогу сдать декларацию с исправлением ошибки и 5%.
Это ведь оч. легко теперь сделать.
В первых числах августа в налоговой вся картина на ладони.
2 Каховка
тоесть одна дека-одно исправление?
а почему 5% живими?
если можно, пошлите меня к первоисточнику, пожалуйста smiling smiley
спасибо
с ув.
Раньше так можно было. Ну ошиблись ит.д.
Да , штрафные санкции платятся до того как Вы подали исправления или уточнения.
пока писал к Каховке -еще посты....я просто давно-давно так делал-типа прятал )
но при исправлении я в обязательства давал и занижение и 5 %
и типа обошлось
может еще будут мнения ?
спасибо
с ув.
одна декл. - одно исправление

к первоисточнику не пошлю, нема sad smiley

смысл в том, что нарахування штрафных проходит по отдельной строке и попадает сразу на лицевой счет без учета текущего НК
ааа я за вами не успеваю )))
платить нужно в срок уплаты по декларации
Привет. Отвечаю сегодня smiling smiley
Согласно п.4.4 Порядок заполнения и представления налоговой декларации по налогу на добавленную стоимость, утвержденный приказом ГНАУ от 30.05.97 г. № 166 (с измен и доп) - право испр. в текущей декл. по НДС любое количество ошибок, допущенных в одной из предыдущих деклараций. Ограничение касается только количества периодов, за которые исправляются ошибки — в одной тек. декл. исправляются ошибки только одного отчетного периода.

Как сказала Каховка- [ Відповісти приватно ]

можно, только штраф 5% текущим НК не перекрывается - его надо заплатить отдельно

Эта норма с 03.2005 но нормативку- откуда этот "отдельный платеж" .. сразу я не нашла. Тебе срочно?

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Не має в лізі відповіді на це питання. Я шукала.
І справді штраф не перекриєш бо він після рядка 27.

Дякую Вам і форуму.
Iskra
"Да , штрафные санкции платятся до того как Вы подали исправления или уточнения. "

А можна мене послати до нормативки? Будь ласка!

Дякую.
Треба подавать уточнюючий якщо ПК більший за ПЗ і Розрахунок бюджетного відшкодування, щоб було проведено по ліцевому рахунку. В пртивному випадку виявлена помилка ПЗ - 5% штрафу не залежно від ПК.

Лист ДПАУ від 30.01.09 N 1793/7/16-1517-07 Щодо можливості декларування платником бюджетного відшкодування податку на додану вартість у разі, якщо таке бюджетне відшкодування не було задекларовано у періоді його виникнення,
Порядок розрахунку суми бюджетного відшкодування встановлено підпунктом 7.7.2 пункту 7.7 статті 7 Закону України "Про податок на додану вартість" (далі - Закон), в який Законом України від 28.12.2007 р. N 107-VI "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" внесено зміни.

З урахуванням зазначених змін бюджетному відшкодуванню відповідно до пп. 7.7.2 п. 7.7 ст. 7 Закону підлягає частина від'ємного значення, розрахованого згідно з пп. 7.7.1 цього пункту, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів (послуг) у попередніх податкових періодах постачальникам таких товарів (послуг).

Платник податку, який має право на одержання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення повної суми бюджетного відшкодування, подає відповідному податковому органу податкову декларацію та заяву про повернення такої повної суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації (рядок 25.1) (підпункт 7.7.4 пункту 7.7 статті 7 Закону).

У разі, якщо платник податку визначив суму бюджетного відшкодування, він може прийняти самостійне рішення про зарахування належної йому повної суми бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов'язань з цього податку наступних податкових періодів.

Зазначене рішення відображається платником податку у податковій декларації (рядок 25.2), яку він подає за наслідками звітного періоду, в якому виникає право на подання заяви про отримання бюджетного відшкодування згідно з нормами цієї статті. При прийнятті такого рішення зазначена сума не враховується при розрахунку сум бюджетного відшкодування наступних податкових періодів (підпункт 7.7.3 пункту 7.3 статті 7 Закону).

Відповідно до абзацу "а" підпункту 7.7.7 пункту 7.7 статті 7 Закону у разі, якщо за наслідками документальної невиїзної (камеральної) або позапланової виїзної (документальної) перевірки податковий орган виявляє заниження заявленої платником податку суми бюджетного відшкодування щодо суми, визначеної податковим органом унаслідок таких перевірок, то платнику надсилається податкове повідомлення, в якому зазначаються сума такого заниження та підстави для її вирахування. У цьому випадку вважається, що платник податку добровільно відмовляється від отримання такої суми заниження як бюджетного відшкодування та враховує її згідно з підпунктом 7.7.3 цього пункту у зменшення податкових зобов'язань з цього податку наступних податкових періодів.

У зв'язку зі зміною порядку розрахунку суми бюджетного відшкодування наказом ДПАУ від 17.03.2008 р. N 159 "Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість" викладено в новій редакції форму податкової декларації з податку на додану вартість, затверджену наказом ДПАУ від 30.05.97 р. N 166 (зі змінами) та затверджено додаток 2 до податкової декларації з податку на додану вартість "Довідка щодо залишку суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоду, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду" (далі - Довідка).

Роз'яснення щодо особливостей складання Довідки та Методика розрахунку показників Довідки (далі - Методика) направлені для використання в роботі листом Державної податкової адміністрації України від 06.08.2008 р. N 15844/7/16-1117.

Відповідно до зазначеної Методики, якщо за наслідками перевірки податковим органом виявлено заниження заявленої платником у попередніх періодах суми бюджетного відшкодування щодо суми, визначеної податковим органом внаслідок такої перевірки, вважається, що платник податку добровільно відмовився від отримання такої суми заниження бюджетного відшкодування. Така сума не може в подальшому бути заявленою платником до відшкодування на розрахунковий рахунок чи в рахунок майбутніх платежів (тобто не може бути відображена ні в рядку 25.1, ні в рядку 25.2 декларації) та перераховуватися на розрахунковий рахунок платника.

На суму заниженого бюджетного відшкодування, самостійно обчислену податковим органом, відповідно зменшується значення рядка 26 податкової декларації з податку на додану вартість, що відображається в рядку 23.4 податкової декларації наступного податкового (звітного) періоду зі знаком "-".

Відповідно до пункту 5.1 статті 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (далі - Закон N 2181), якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 Закону N 2181) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.

Загальний порядок відображення платниками у звітності самостійно виявлених помилок (у тому числі подання уточнюючих розрахунків) з податку на додану вартість встановлено пунктом 4.4 Порядку заповнення і подання податкової декларації з ПДВ (затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 30.05.97 р. N 166).

Зокрема, у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку чи декларації, до якої включені уточнені показники, повинні бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.

Враховуючи зазначене, у разі якщо платником самостійно виявлено заниження бюджетного відшкодування внаслідок недекларування ним оплаченої частини від'ємного значення і даний факт не було виявлено органом податкової служби, такий платник може подати уточнюючий розрахунок і Довідку за той період, в якому у нього виникло право на бюджетне відшкодування (коли фактично була оплата), задекларувавши в них виправлені показники.

Заступник Голови
С. Чекашкін
З п. 17.2. роблю висновок що це коли подається уточнюючий то треба сплатити штраф до його подання.
А якщо штраф відобразити в поточній деці, то сплатити його тре за загальним правилом протягом 10 днів.
І ще є правда не свіжий лист ДПАУ від 15.01.2004 р. N 560/7/11-1117:
"недоплата і штраф, які нараховуються платником податків відповідно по пункту 17.2 статті 17 Закону N 2181, є складовими податкового зобов'язання платника податків.
...
не пізніше дня граничного строку погашення податкового зобов'язання, визначеного у такій декларації."

З повагою.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037199999999998