Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оплата праці.

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Оплата праці.
Люди, що мені порадите, у мене проблема...
Заключили договір згідно якого наш програміст виконує погодинно роботу для клієнта (програміст працює на ставку), при цьому за понаднормові години клієнт платить окрему плату для підприємства. Вийшло, що програміст працювавв з 18.00 по 20.00. і я виставляю рахунок додатковий для клієнта.

У мене питання, я не протабелювала свого програміста за ці години а поставила 8 год з 9.00 до 18.00. він у мене працює на ставку. Як мені вийти з цієї ситуації, Тобто чи треба робити мені якісь доплати зг. законодавста, виходячи з того що людина працює по ставці а непогодинно. Може якийсь наказ мені треба написати чи ще щось..допоможіть мені!!!!

Тобто ситуація така-підприємство отримує оплату від замовника погодинно. А наш працівник отримує ставку.
Re: Оплата праці.
а вы поставьте с 10 до 20 smiling smiley)))))))))))

А за месяц превышение нормы? - тогда - двойная часовая оплата или насобрайте на отгул smiling smiley


Тобто ситуація така-підприємство отримує оплату від замовника погодинно. А наш працівник отримує ставку.
Ваш заказчик при чем ??

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026799999999999