Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Благотворительный фонд

Відправлено користувачем Зелёный шершень 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Добрый день! Я поднимаю вопрос помощи детям в школе-интернате №15 о проблеме и ее решение я изложила в стетье:
[security-ua.com]
Хочу разослать письма на фирмы-спонсоров, которые реально могут помочь, но хочу описать на какие риски и на какие привилегии они идут с точки зрения налогообложения Украины. Я не бухгалтер, я инженер, а посоветоваться не с кем, ГОСПОДА, пожалуйста, помоги, подскажите!!! Заранее благодарна)))
Здраствуйте я являюсь соучредителем фонда,меня интересует,что мне надо зделать для того,что бы провисти блоготворительную акцию(збору,продуктов питания и т.д.)в магазине,что нужно подавать?
прошу ответить так как сама не совсем розбираюсь(мне предложили стать учредителем и я стала)
Но хочеться с етим роботать!
А что вы имеете ввиду под словом "подавать"?
В налоговую о благотворительных акциях отчитываться не надо.


Quote
Olga_school
Добрый день! Я поднимаю вопрос помощи детям в школе-интернате №15 о проблеме и ее решение я изложила в стетье:
[security-ua.com]
Хочу разослать письма на фирмы-спонсоров, которые реально могут помочь, но хочу описать на какие риски и на какие привилегии они идут с точки зрения налогообложения Украины. Я не бухгалтер, я инженер, а посоветоваться не с кем, ГОСПОДА, пожалуйста, помоги, подскажите!!! Заранее благодарна)))


4% от годового валового дохода прошлого года могут относить на расходы благотворители:

ПКУ 139.1. Стаття визначає витрати, що не включаються до складу витрат при визначенні оподатковуваного прибутку.

До витрат, не пов’язаних з провадженням господарської діяльності, віднесено витрати на організацію та проведення прийомів, презентацій, свят тощо, на придбання лотерейних білетів та на фінансування особистих потреб фізичних осіб.

Винятком є: надання благодійної допомоги неприбутковим організаціям, перелік яких визначено у ст. 157 ПКУ, у розмірі, що не перевищує 4 % оподатковуваного прибутку попереднього звітного року згідно з пп. 138.10.6 (пп. «а») п. 138.10 статті 138 ПКУ; витрати на рекламу у повному обсязі згідно з пп. 140.1.5 п. 140.1 статті 140 ПКУ; виплати фізичним особам згідно з трудовими договорами та договорами цивільно-правового характеру (оплата праці) та сплата внесків на соціальні заходи згідно із ст. 142, 143 ПКУ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032600000000005