Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Распределение НДС и Додаток 5

Відправлено користувачем sldaemon 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ув.бухгалтера! Подскажите, как правильно в Додатке 5 отображать НН по которым проводится распределение НК. (между облагаемыми и не облагаемыми операциями). Т.е есть НН с НК по аренде, телефону, канцтоварам и пр., % распределения исходя из реализации я посчитала, а как все это отобразить в Расшифровке, подскажите, плиз.
вони включаються в третій розділ (умовно) "операції з придбання з пдв, які не надають право формування податкового кредиту"
А та часть, которая дает право на НК?


Эту налоговую проводите дважды: 1) проводите ту сумму, которая относится к налого-ым операц, и укзываете , для операций подлеж.налогообл., 2) сумма , которая относ.к необлаг. операц., с указанием - для операций не подлеж.налогообл. И оно чудненько в деке попадет в разднл .3.
Заповнення Додатку 5.
Зважаючи, що розділ ІІ Додатка 5 до Декларації з ПДВ є розшифровкою податкового кредиту в розрізі контрагентів, а саме – рядків 10.1, 10.2 та 14 Декларації з ПДВ, то підсумкові дані, зазначені у Додатку 5, не можуть відрізнятись від сум, внесених до відповідних рядків Декларації з ПДВ.
Таким чином, результати розподілу ПК з ПДВ відображаються в Додатку 5 у відповідних його розділах: „Операції з придбання з ПДВ, які надають право формування податкового кредиту” (підсумовані по контрагентах дані граф 7 і 8 розділу І Реєстру) та „Операції з придбання з ПДВ, які не надають право формування податкового кредиту” (підсумовані по контрагентах дані граф 9, 11, 13 і відповідно 10, 12, 14 розділу І Реєстру) . Отже, кожен контрагент (щодо сум ПДВ, які підлягали розподілу) має бути відображений в розділі ІІ Додатку 5 двічі.
Щодо податкових накладних, отриманих із запізненням та виписаних у попередніх звітних періодах, то в колонці 3 розділу ІІ Додатка 5 має зазначатись період виписки податкових накладних і при цьому кількість записів по окремому контрагенту буде дорівнювати кількості податкових періодів, в яких такі податкові накладні були виписані. Період виписування податкових накладних позначається в цифровій формі. Наприклад, якщо податкову накладну виписано в липні 2008 р., то в колонці 3 розділу ІІ Додатка 5 робиться запис – "07.2008" .

(с) Z.K.

Див. також листи ДПАУ від 14.04.2008 № 7681/7/16-1117 та від 18.04.2008 № 8109/7/16-1117. Також – консультацію М. Альбіної та Н.Бондаренко "Податкова звітність з ПДВ: практичне застосування через призму останніх змін" у "Віснику податкової служби України" №22/2008.
Все поняла. Спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999993