Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

налог.наклад.

Відправлено користувачем valio@bigmir.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
налог.наклад.
Скажите пожалуста нумерация налог.наклад. должна иди сторого по порядку.
Re: налог.наклад.
Типа должна. Но многие этим не заморачиваются. На НДС это никак не повлияет.

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley


Re: налог.наклад.
Ну сколько у меня были аудиторские проверки - всегда аудиторы делали акцент на том, что нужно выписывать НН строго по порядку. хотя какая разница???
Re: налог.наклад.
да,бред -это их НУЖНО,где об этом написано? а если я их выписывала по порядку, торговый уехал с товаром и сдокументами(в т.ч. с налоговой), на след.день вернулся-сделка не состоялась и вернул мне пакет документов и товар на склад, а я за этот день выписала еще 20 шт. накладных.Спрашивается-куда мне деть ту накладную? номер гуляет или выпишу под этим номером днем позжи ...и сколько разных таких вариантов..вот вам и нумерация..
Re: налог.наклад.
2Люсок - вы так категоричны...

есть такая штука (хотя в принципе таки да, не понятно , где об этом написано и вообще... должен ли о том, что пишут всякия ... разныя знать) smiling smiley

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом ДПА України
від 30 травня 1997 р. № 165
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
23 червня 1997 р. за № 233/2037
ПОРЯДОК
заповнення податкової накладної

3. Порядковий номер податкової накладної відповідає порядковому номеру книги обліку продажу товарів (робіт, послуг).
При складанні податкової накладної філією чи структурним підрозділом платника податку порядковий номер податкової накладної встановлюється з урахуванням присвоєного коду (номера, шифру) і визначається числовим значенням через дріб. У чисельнику номера податкової накладної проставляється порядковий номер, а в знаменнику - код (номер, шифр).
(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з наказом ДПАУ від 08.10.98 р. № 469)


понимаю, что этих книг уже не существует, но есть правоприемники smiling smiley реестры нн, например.
Re: налог.наклад.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДПА України
30.06.2005 N 244
( z0769-05 )

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 липня 2005 р.
за N 770/11050
11. Особливості заповнення деяких граф розділу II реєстру

11.1. У графі 1 записується порядковий номер податкової
накладної (порядковий номер податкової накладної відповідає
порядковому номеру запису в реєстрі), розрахунку коригування
кількісних і вартісних показників (додаток 2 до податкової
накладної).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0002700000000001