Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зачет однородного требования.???????????

Відправлено користувачем Romanova_Vika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Подскажите, ситуация такова; покупатель должен нам за товар, мы должны ему же за услуги (продвижение товара). Возможно ли сделать взаимозачет через соглашение или протокол, то есть приравнять услуги по продвижению товара к однородным требованиям с товаром?
Вообще возможно, во всяком случае раньше налоговая к этому не цеплялась
Требование в любом случае однородно - это денежное требование.


Для этого достаточно подписать с ними "соглашение о прекоащении обязательств зачетом встречного однородного требования" или есть ньюансы?
А есть ли к этому вопросу законодательная база?
А если бы была предоплата за услуги, а нам предоплата за товар- то зачет делать нельзя было бы? И в каких случаях налоговая может принять это за бартер?
Добрый вечер!
Напишите мне свой адрес я вышлю вам козу документов по которым можно провести Вашу операцию.
Если мне не изменяет память, то такая операция регулируется ЦКУ.
Zhyzhoma Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Добрый вечер!
> Напишите мне свой адрес я вышлю вам козу
> документов по которым можно провести Вашу
> операцию.
> Если мне не изменяет память, то такая операция
> регулируется ЦКУ.

А выложить на форуме? Плиз smiling smiley

Договорились, только завтра.
Доброе утро!
Как и обещала отправляю Вам документы.


АКТ
ЗАРАХУВАННЯ ЗУСТРІЧНИХ ОДНОРІДНИХ ВИМОГ
м. _______ _________________ р.

ТОВ ________________________________________( далі - Сторона 1) в особі директора _______________________з однієї сторони, що діє на підставі Статуту та
ТОВ ___________________ (далі – Сторона 2), в особі директора _________________________ з другої сторони, що діє на підставі Статуту, склали цей акт про наступне:
1. Сторона 2 має перед Стороною 1 непогашене грошове зобов’язання у сумі _____________ гривень( ____________________ гривень ____ копійок) в тому числі ПДВ 20%-_______________ грн., яке виникло на підставі Договору-________________ про постачання продукції , укладеного між Стороною 2 та Стороною 1.
2. Сторона 1 має перед Стороною 2 непогашене грошове зобов’язання у сумі ________________ (____________________ гривні ____ копійок) в тому числі ПДВ 20%- _________грн., що виникло на підставі Договорів надання послуг _______________ укладеного між Стороною 1 та Стороною 2.
3. Строк виконання зобов’язань , зазначених у п. 1 та п. 2 цього Акта, настав.
4. Сторони підтверджують реальність та обсяги взаємних заборгованостей, зазначених у п. 1 та п. 2 цього Акта.
5. Керуючись ст. 601 Цивільного кодексу України, сторони дійшли згоди про зарахування зустрічних однорідних вимог за зобов’язаннями, зазначеними у п. 1 та п. 2 цього Акта, і таким чином з моменту підписання цього акта вважатимуть :
- зобов’язання Сторони 2 (п. 1) таким, що припинено у повному обсязі, заборгованості Сторони 2 перед Стороною 1 немає.
- зобов’язання Сторони 1 (п. 2) таким, що припинено частково, заборгованість Сторони 1 перед Стороною 2 становить ______________ гривні ( _______________ гривень ___________ копійки)
6. Цей Акт складено у двох екземплярах – по одному для кожної зі сторін.

Сторона 1 Сторона 2
Реквізити Реквізити
____________________ _______________________

м.п. м.п.



Вих. № _______
від _________________-


Директору
ТОВ
Код ЄДРПОУ
ФІО
____________________
Адреса :



ЗАЯВА.

Шановний _____________________,

ТОВ_______________________ код ЄДРПОУ ______________ має непогашене грошове зобов’язання у сумі _______________ гривень(________________ гривень ____ копійок) в тому числі ПДВ 20%-_______________ грн.,, яке виникло на підставі Договору__________________ про постачання продукції, укладеного з ТОВ _________.
А ТОВ _____________ код ЄДРПОУ ____________ має непогашене грошове зобов’язання у сумі _____________ грн. (_______________________ гривні ______ копійок) в тому числі ПДВ 20%- _____________ грн., що виникло на підставі Договору надання послуг __________________, укладеного з ТОВ________________.
ТОВ _______________________, в особі директора ___________________, просить Вас надати згоду на взаємозалік заборгованості, який буде оформлено «Актом зустрічних однорідних вимог».

Директор
ТОВ

Удачи
хочу трішки продовжити цю тему. у мене відмовляються підписувати акти взаємозаліку, аргументуючи, що в договорі по послугам є пункт про взаємозалік. постачальник послуг проводить в себе щомісячно взаємозалік згідно договору, а я чекаю, щоб колись підписали акти.чим можна аргументувати, що дії постачальника неправомірні?
лельчик Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> хочу трішки продовжити цю тему. у мене
> відмовляються підписувати акти взаємозаліку,
> аргументуючи, що в договорі по послугам є пункт
> про взаємозалік. постачальник послуг проводить в
> себе щомісячно взаємозалік згідно договору, а я
> чекаю, щоб колись підписали акти.чим можна
> аргументувати, що дії постачальника неправомірні?

тоді треба підписувати акти звіряння розрахунків щомісчно і вже згідно договору проводити взаємозалік. А просто так самому....ні

Все возможно только если одна из сторон не на едином.....
Согласно ст. 601 ЦКУ прописано, что "Зарахування зустрічних вимог може здійснюватися за заявою однієї із сторін".
Из этой статтьи следует, что в любом случаи Ваш контрагент должен был Вас уведомить о проведении взаимозачета.
И как подтверждение о проведении взаимозачета подписывается акт сверки двумя сторонами.
А так получается, что они долги закрыли, а Вы нет.
С юридической и бухгалтерской стороны они нарушают статью закона.
Попробуйте им это пояснить.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035200000000002